• komutanımızın heybetine kurban. vatan millet sakarya güzellemesi yapmayarak iktidarın ekmeğine yağ sürmemiştir.
  • başlığa göre "yok mesaj felan sittirin gidin lan burdan" gibi bir kovma beklerken kibarlığından sadece "yasak" diyebilen bir komutan. belki de içinden "o kamera olmasa bak ben o mikrofonu ne yapıyordum" diye geçiriyordur kim bilir...
  • kene gibi yapıştı herif.
  • tsk’nın son dönemlerdeki çözülmesine rağmen hâlâ ordu içerisinde ciddiyetini koruyan subaylar olduğunu gösteren komutan.

bu a haber tayfası nasıl bir güç zehirlenmesi yaşıyorlarsa her boka burunlarını sokmaya başladılar. heriflerdeki yüzsüzlüğe bak ya. asker operasyon yapıyor; muhabir siyasi rant peşinde. yahu o adam millete neden mesaj versin zaten görevini yaparak mesajını veriyor.

yine iyi dayanmış, ben olsam “çıkarın şunu buradan” der, paket ederdim. rezillik gerçekten.
  • yazık ya yemin ederim yazık.

bazı duyguları sisirmek icin gelişi-güzel laf söylemenin manası neki?

o askerlerimiz orada , bi amaç için bulunuyorlar. biz zaten mesajı alıyoruz askerimizden, ne diye yağcılık durumuna dönüştürülüyor ki ?

ayrıca görüntü olarak neden karşı tarafa malzeme veriyorsun ki? tamam bu işin radarı var, uydu görüntüleyicisi var ancak ayıp be kardesim .

komutanımızın dediği gibi "söylenecek çok söz var!"
  • ordu fettullahçı yavşaklarla siyasal islamcılar arasında laçkalaşmadan önce, mesela bi 15-20 yıl önce olsaydı o mikrofonu alır bi tarafına sokardı.
  • ben burada bir kovma göremedim komutan tersleyememiş bile. röportaj yapmaya çalışan bu gevrek tip de kerim ulak. zdf röportajı ve taksimde ağaçla yaptığı röportajını izlemeyen izlesin derim. utanma duygusunun yokluğunun insana neler yaptırabildiğini görüp utanabildiğiniz için şükredersiniz.

edit: zdf röportajını yapan mevlüt yüksel adlı başka bir a haber muhabiriymiş. hamambocegininsagdanikincibacagi uyardı kendisine teşekkür ediyorum.
  • bu ne lan. gece klübü çıkışı sevgilisiyle yakalanmış şarkıcı muamelesi yapmış komutana. saygısını bozmadan itelemiş komutan iyi de etmiş.
  • askerliği iyice ayaklar altına aldıkları için adamlar, operasyon bölgesinde ki komutanın çıkıp kameralara konuşacağını falan zannediyorlar. şu içinden geçtiğimiz dönem çok enteresan gerçekten.
hesabın var mı? giriş yap