• orospu çocugu bide gözlerini kısmış, sanki kafasında bomba patlıyor
  • önedit: güvendiğim ve takip ettiğim @teyitorg olayı incelemiş ve olay anı akçakale'de geçerken bombalama anına geçince tel abyad yazıyo diye açıklamış. kısmen olayı kurtarıyor ama trt muhabiri kısmına değinmemiş; o da a haber spikerinin ve trt spikerinin yoğurt yeme şekli diyelim.

link

galiba bu sefer çok pis yakalandılar :)

link

edit: gelen mesajlar fena. her şeyi geçtim de aktroll olduğum kanısına nasıl vardın be kardeş? çok mu zor eski entarilerimi okumak?

edit2: şimdi de hewal olduk iyi mi? tvit sahibi hewal olabilir, savunduğu konulara ve pkk/ypg ye kolum girsin ama konuyu güzel yakalamış. burada adamın hewal olup olması konu değil, a haber spikerinin trt spikerine yanlışlıkla yakalanması.
  • ulan kahkaha attım, arapların çakma siviller ölüyor haberinden sonra sahtekarlıkta ikinci sıradadır.
  • hewal mewal diyerek numaradan duvarın kenarına çöken a haber muhabirini savunan orospu çocuklarını da gördük mk. hewal falan diye taşak geçti ya artık istediğini söyleyebilir götlek.

la arkada trt muhabiri duruyor işte haberini sunuyor düzgünce. bu yavşak sanki iki ateş arasında kalmış güç bela konuşur gibi numara kesiyor harbiden kendiniz gibi sahtekar ve zeka özürlü mü sanıyosunuz herkesi.
  • bölge tel abyad'dan çok suriyenin "el-amcukıyye" ilçesine benziyor.
  • (bkz: acun ılıcalı bunu beğendi)

acun'da muhabir iken 98 dünya kupasında fransa'da olduğunu söyleyip evinden canlı telefon bağlantısı yapmıştı. link aramaya üşendim şimdi.
  • haberciliğe de yeni düzenleme gelmiş (bkz: at yalani sikim inananı)
  • ertesi gün a haber'de:
    (bkz: trt'de fetöcü kadro)
  • biri de adamı savunmuş lan amcuk beyinli cnn muhabiri çatışma yerindeydi canını riske atarak yayına bağlanmaya çalışıyodu. bu arkadaş sınırın türkiye tarafında görüldüğü kadarı ile trt muhabiri ayakta ve kaskı yok yani güvenli alan. a haber muhabirinin birincisi konum yanlış 10 km ilerideymiş gibi lanse ediliyor. ikincisi alçalıp kask tarak milleti gaza getirmeyi amaçlıyor. resmen milleti kandırmak.
  • trt muhabirini kınıyorum.2 metre ileri gidip çatışma bölgesinden haber yapacak cesareti gösterememiş
hesabın var mı? giriş yap