• lady gaga için daha film çıkmadan oscar adaylığı konuşuluyor. bu bile filmi izlemek için fazlasıyla yeterli.
  • lady gaga nın performansını izlemek için sabırsızlandığım filmidir. film birçok dalda özellikle en iyi film, en iyi yönetmen, en iyi kadın oyuncu kategorilerinde adaylık alacak at fava bekle. film hakkında biraz daha az konuşsa sayın ulu önder, hazreti lady gaga iyi olacak şişirildiğine değer yoksa orta yerinden floplayacak (bkz: artpop). bu arada filmin soundtrack albümü spotify’a düşmüş filmi izledikten sonra şarkıların daha bir anlamlı olacağı kesin. dinlemek isteyenler için
    a star is born soundtrack
  • buyuk gaga hayrani olmama ragmen filmin klise konusu ve remake olmasi dolayisiyla hic heyecanli degildim ama soundtrack'ini dinleyince fikrim degisti. shallow ve i'll never love again gibi muthis balladlar disinda why did you do that gibi ilk dinleyiste sevilen hareketli sarkilar da var. sarkilarin arasinda filmden diyaloglar duymak da ayrica keyifli. film gelse de izlesek. <3
  • filmi abd’de gosterime ilk girdigi gun izledik. müthişti. bradley cooper hem oyuncu hem yönetmen olarak harika iş çıkarmış. lady gaga acayip sahici oynamis. hikaye klişe evet ama performanslar gerçek kılıyor. bir sure etkisinden kurtulamadim filmden çıktıktan sonra.
  • 19 ekim'e kadar nasıl bekleyeceğim gerçekten bilmiyorum. harika bir film geliyor. çok büyük sabırsızlıkla bekliyorum. oscar alacağı konuşuluyor ve bu beni daha da sabırsızlandırıyor.
  • yılın filmi
  • hayir haksiz cikarabilirler beni ama lady gaga'nin oyle oscar moscar alacak bir rol yapmasi yok.
    ama bradley oyle mi? icimi yaraladi bebegim. gerci onun da oscar alacagini sanmiyorum. aday olarak kabul edebilirim ama*
    film de turklere klise gelebilir bence, biraz zorlasam turkan soray'li donemden boyle bir film bulurum sanki*
    bu kadar gömdukten sonra yanlis anlamayin, filmi begendim, bir garip his birakiyor insanda evet. gerci salonda bir suru hickirik duydum, normal insanlarda daha etkili olmus olabilir*
    ama her seyi gecin, asil o sarkilar.. asiri basarili buldum (gerci o da hareketli olan haric). ya bradley'de de ne yetenek var arkadas! insan degil mübarek! sarkilarla hikaye anlatmalari hosuma gitti. lady gaga'nin şarkı performansi tabi ki sahane ama o kapanis neydi yahu. sozler falan bak valla orada aglanabilir evet.
    ozetle sanirim begendim filmi. ızleyin bence.
  • imdb top 250 listesine girmeyi başarmış olan 2018 yapımı remake film. listeye 217. sıradan giren film 203. sıraya kadar ulaşmış durumda.
  • mendilleri alın abi, başka bi şey diyemiyorum. sümüğüm aktı. hala ağlıyorum. i-na-nıl-maz bir kimya tutturmuşlar. lady gaga'nın komplekssiz, kamerayı sallamayan oyunculuğu sahiden ders niyetine okutulur. bradley cooper'ın yüzü, ifadeleri, sıcaklığı, utancı, aşkı...

holivud saçmalıkları var arada, kabul ama görmezden gelirim rahat rahat.

sümük diyorum.

durum ciddi.

(bkz: shallow)
hesabın var mı? giriş yap