• niye yorum bizimmis? diye sordurtan elim olay.

haaa, pardon aa. oh mu olsun diyecegiz o zaman? ajans yonetimine cins olun da sahada ekmek parasi pesinden kosan emekciyle ne derdiniz?
    yorum bizimmis...
  • inşallah sağ salim kurtulur. bu kadar da insanlığımızı kaybedip onlara benzemeyelim.

not: ekrem imamoğluspor.
  • vefat ettiyse allah rahmet eylesin denilesi, elim olay. bir kurum rezil rüsva, yardakçı bir zihniyet tarafından yönetiliyor diye, onun en alt kademesinde olup ekmeğini kazanmaya çalışan bir emekçinin konuyla tamamen alakasız bir vakada hayatını kaybetmesine sevinmek canavarlık alametidir ve kendini insan sayan bireye yakışmaz.
  • anadolu ajansı muhabiri olunca üzülmeyecek miyiz? umarım kısa zamanda sağ salim bulunur. yoruma açık bir konu değil.
    edit: kendinden olmayanı insan yerine koymayanlar. yazıklar olsun size.
    t: çalıştığı kurumun sitesinde haber olamayan muhabirin geçirdiği iş kazası.
  • haber kameramanlarının, muhabirlerin hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak ne kadar zor şartlar altında çalıştıklarına gezi parkı direnişi sırasında bizzat şahit oldum.

gezi'ye gelmiş olan insanlar dha muhabirine körü körüne saldırmaya çalışmış ve bu olay muhabirin zoruna gitmiş, muhabirin ağlayarak "ben de sizdenim bana neden tepki gösteriyorsunuz?" demesine neden olmuştu.

bu insanlar ekmek parası için çalışıyor, patronlarının ve kurumlarının siyasi görüşünü paylaşmasalar da bu işi yapmak zorundalar.

üzücü olay, umarım sağ salim kurtulmuştur.
  • ürpertici bir coğrafya; zor bir varoluş; ucuzca kayıp giden bir yaşam.
    "karayolları görevlileri yol açıyor." cinsinden ucuz bir propaganda haberi için maalesef...

sayarken atlamayalım; abdülkadir nişancı'nın da ahı var.
  • inşaallah sağ salim bulunur.
  • insanların çoluğu çocuğu için ekmek parası peşinde koşarken ölmesine sevinecek kadar onursuz bir toplum degiliz biz.

"yorum sizin" denmiş ya ancak bu kadar yumuşatabildim.
  • ekmeğinin peşindeyken kaza geçirmiş bir emekçi. umarım sağ sağlim kurtulur. allah sevdiklerine bağışlar.
  • ailesine sabırlar diliyorum. allah tez zamanda sevdiklerine kavuştursun kardeşimizi.
hesabın var mı? giriş yap