• dünyanın en güzel kornişi. imkanım olsa bütün gün kendisine takardım... perdelerimi.

http://www.imdb.com/media/rm1328593408/nm0180411
  • candy filminde gordugumuz uzere, kusursuz bir guzellige sahip insan. boyu posu yerinde. saci, gozu, kasi, vucudu hatasiz. ailecek hastasi olduk... ve ayrica, su ana kadar tespit ettigim (ki bu konuda uzun sureli bir arastirma yapiyorum) en guzel burunlu aktrist. bu anglosakson tip burundan bizim memlekette hic mi bulunmaz kardesim... benzer ornekleri icin (bkz: sienna miller) (bkz: mary-louise parker) (bkz: nicole kidman). ayrica oyunculugunun da gayet sahane olduguna deginmeden gecemeyecegim.
  • 1982 dogumlu avustralyali bu guzel aktrist bendenize kendisini ilk olarak ned kelly ile tanistirmis olsa da,candy ile kendimi sasirtmis, ferdi tayfur un "ne guzelsin,ne sirinsin,sen de bilirsin" dizelerini soylettirmis,oofff cektirtmistir.
    biraz yasini alsa nicole kidman olur bu..
  • sarışınken dünyanın en güzel kadını, esmerken dünyanın gelmiş geçmiş en güzel kadını.
  • http://www.abbie-cornish.com/ adresinden kendisiyle ilgili genişlice bilgi alınabilecek oyuncu. kendisinin insan olduğuna dair ciddi şüphelerim vardır.

edit: site patlamış.
  • sucker punch'ta gördüğüm kadarıyla doğaüstü baldırları olan hatun.
  • son defa beyaz perdeden birine aşık olduğumda ergenliğimi atlatmaya çalışan beni, aradan 10-15 sene geçmiş olmasına rağmen kendisine aşık etmiş hatun kişi. o nasıl bir yüz, nasıl bir burun sorarım.
    kaçıp gidesim, seni bulasım var korniş!
  • sadece 12 yaşında araba kullanmayı öğrenmiş olan güzel gülen kadın. çıplak sahnelerde oynaması ile ilgili görüşü de enteresan;

the hardest part is getting your clothes off at first in front of the people who haven't seen you naked before. the first time you get nude in front of someone, it's hard, and then it's, "well, you've seen everything now; it's ok, we can shoot the rest of the day".
  • sucker punch'a kadar nicole kidman'a benzetirken sucker punch'ta garip bi şekilde charlize theron'a benzettiğim aktris.
  • şimdiye kadar ki en önemli ve sağlam performansı candy'deki eroinman candy performansıdır. filmde rahmetli heath ledger ile beraber döktürmüş de döktürmüştür. bright star'daki performansı da şahanedir ama bana göre candy'dekini aşamaz. amerikan bağımsız filmlerine de, gişe filmlerine de şans tanımaktadır. mesela en son gayet kötü sucker punch'ta rol almıştı. gişe filmi olmayan ama hollywood filmi olan w.e. de kötüymüş. madonna'dan yönetmen çıkmayacağını kanıtlamıştır bu film. cornish'in son zamanlardaki film seçimleriyse şaşırtmaktadır. oscarlık bir performans bekliyorum ondan. the girl ile bunu başarabilir ama muhtemelen film vizyona sessizce girecektir. zira bağımsız bir filmdir. şu sıralar seven psychopaths filminde rol almakta. onun filmde oluşu filmi gözümde daha değerli hale getirdi. ilerleyen yıllarda sağlam filmlerde rol alır umarım. usta yönetmenlerin filmlerinde izlemek güzel olur.
hesabın var mı? giriş yap