• benim liderim değildir.

masumları katleden, kürtleri bezdiren, yıldıran, kendilerini desteklemeyen kürtleri en büyük düşman belleyen abd taşeronu bir terör örgütünün lideridir.
  • onca yıllık kürt'üm, böyle bir liderim yok. kürt halkının lideri ne idüğü belirsiz birileri hiç olamaz.
  • "öcalan türkiye'nin önünü açıyor." mehmet metiner
    "öcalan'ın olayları okuma kabiliyeti var." yalçın akdoğan
    "öcalan ölmeyi değil, yaşatmayı seçti." hilal kaplan
    "öcalan ortadoğu'da türkiye'nin önünü açıyor." yiğit bulut
    "beğenseniz de beğenmeseniz de öcalan kürtlerin lideridir." beşir atalay
    "sürecin en önemli aktörlerinden birisi öcalan'ın talepleri normaldir, meşrudur." yasin aktay

dön babam dön. dön babam dön. bir dediğiniz bir dediğinizi, bir yaptığınız bir yaptığınızı tutmuyor. ne sahtekar adamlarsınız siz?

ak partili herhangi bir kişinin öcalan meselesini açması söz konusu değil. kesin sesinizi.

ha bbp'li mhp'li arkadaşlar konuşsunlar. adamlar zaten baştan beri başka türlü konuşuyorlar. diğerleri kessin sesini.

bu ülkede ak parti seçmeni herhangi bir kişinin tutarlılıktan, dürüstlükten bahsetmesi doğru değil. ekonomik büyüme falan bunları konuşun siz.
  • lan olum siz gerizekalı mısınız? akp'liler de aynı şeyi söylüyormuş o dönem.

eee?

biz demiyorduk. demeyen sanatçılar, aydınlar, yazarlar da vardı.

demek ki idolünüz akp ağzıyla konuşmuş ki bu daha fecaat. fikri yok zikri var hesabı. zikir de iflas edecek türden.

döneme göre konuşan dizi oyuncusunun savunusuna bak hele.
  • bebek katili'nin bir halkın lideri olduğunu düşünen zihniyet! benim için anlamak çok zor zaten öyle bir derdim de yok o da ayrı tabi.

böyle insanları gördükten sonra beni yetiştiren annem ve babama ve sonra da ögretmenlerime ne kadar teşekkür etsem azdır diyorum.

tanım: aydın ve sanatçı geçinen birinin zırvası.
  • bu sanatçıları anlamak güç. böyle yaparak (terör destekçisi gibi görünerek) "aykırı sanatçı" olunmuyor.

bursa leman kültür de bundan yıllar önce, ferhan şensoy ile karşılaşmıştım. etrafına toplanan gençlerle sohbet eden ferhan abimiz, akp tayyip ve onun avanesi için etmediği küfür yoktu. adam sevmiyorum diyor; ama bu dev sanatçıdan bir kere "pkk ya da bölücüler" için bir güzelleme görmedim. sanatçı dediğin duruşu olacak lakin bu barış atay ve mert fırat gibilerin duruşundan bahsetmiyorum. zira bunlar sanatçı değil.
  • mesela izlanda abi. evet izlanda. abi izlanda var yaa. izlanda örneğin. olmaz mı yaa izlanda. ooohohoo çok örnek var mesela izlanda. bu arada unutmadan söyleyeyim izlanda. izlanda yaa.
    ve bu böyle uzar gider...

tanım: olsa olsa imralıdaki bitler ve pirelerin liderliğidir o başka da bir şey değildir.

edit: tanımsız entry düzeltimi.
  • katıldığım önerme.

öyle göte böyle yarak afedersin.

kürt halkının değil de zağros maymunlarının lideridir.
  • “abdullah öcalan kürt halkının, boku bile değildir”
  • pkk'lı itlerin ve terörist sevicilerin savunduğu zırva.
hesabın var mı? giriş yap