• trajikomik görüntülerdir.. bu ülke insanı bu hâle düşecek kadar perişan hâldeyse, vah bizim hâlimize.

ülkeyi afganistan ve venezuela karışımı ucube bir kabile devleti hâline getiren cahil ve yobazlar sürüsü eserleri ile iftihar etsinler. şu hâle bakın.. türk vatandaşlığı hiçbir zaman bu kadar ayaklar altına alınmamıştı. 5 tane düşman ülke, 10 tane terör örgütü birleşse bu kadar zarar veremezdi bu ülkeye. irtica ve örgütlü cehalet, pkk teröründen bile daha büyük bir tehlikeymiş meğerse. türkiye'nin en büyük varlık sigortası ise ulu önder mustafa kemal atatürk ve türk silahlı kuvvetleri imiş meğerse. ülkemizin itibarını, bayrağımızın ve pasaportumuzun haysiyetini, gençliğimizin istikbâlini ve milletimizin selametini bu güçler tesis edip, koruyorlarmış. ben artık buna iyice ikna oldum.

fakat şu hususu da belirtmeden edemeyeceğim.. demek ki bir savaş çıksa, düşman bir ülkenin taaruzuna falan uğrasak, nüfusun kahir ekseriyeti buhar olup tüyecek.. alın görün işte. ortada savaş yokken arkasına bakmadan ülkeden kaçan zihniyet, birde savaş çıksa kim bilir ne yapmaz?
  • türkiye'yi bu hale düşürenler utansın, söylenecek söz yok.
  • abd gibi rüyaların ülkesine kavuşuyor adam. çok mutlu görünüyor.
  • çevremden birçok kişi bu şekilde meksika üzerinden abd'ye geçiş yaptılar. birçoğu sınırdan geri dönmek zorunda kaldı. özellikle gençler kamplara girişte bir sıkıntı yaşamıyor.
    10 bin euro ile belli kişiler tarafından yönetilen şebekeler sizi abd ye götürebiliyor.
  • yakında türklere vize başvurularında hadi ordan çeker tüm ülkeler. yazık..
  • bravo çocuklara, tebrik ederim. uyuşturucu, kumar veya fuhuş batağına düşmezler ise sıradan bir fast food dükkanında çalışarak bile kısa sürede hayatlarını kurtaracaklardır.

darısı diğer gençlerimizin başına.
  • --- spoiler ---
    güzergah: edirne ipsala, meriç nehri, oradan yüzerek ege akdeniz, cebelitarık, atlas okyanusu, meksika körfezi derken derken...
    --- spoiler ---
    .
    kulacınıza kuvvet yiğidolar.
  • batıya göçe göçe yakında herkes hızını alamayıp top yekün okyanusu aşıp çin'e yerleşecek muhtemelen. bu ne göçmüş arkadaş kimse yerinde durmuyor.
  • adamlardaki şevke, motivasyona bak. bu motivasyon ile mars’a ilk ayak basan insan olma potansiyelini barındırmıyorlarsa, ben birşey bilmiyorum.
  • naneyi nasıl yedim atlı kisa video
hesabın var mı? giriş yap