• tabii ki istisnaları olmakla birlikte ablası veya kız kardeşi olan erkekler daha insan gibi bir kadın imajına sahip olduğu ve kadınlara nispeten daha iyi davrandığı için yanlış olduğunu düşündüğüm harekettir.
    tabi yine siz bilirsiniz.

son olarak istisna ve nispeten kelimelerinin vurgulu olduğunu belirteyim
  • desteklediğim ve yaygınlaşmasını dilediğim düstur.
    saat kaç olursa olsun beni arayıp ‘kardeşin bana böyle böyle yaptıaaaaa’ diye zırlayanlardan hayatımın kalanında kurtulurum en azından belki. hadi inşallah.
  • versus ablası erkek olanla flörte başlamak
  • kadınlarla daha çok etkileşim halinde olmasından dolayı kadınları daha çok anlayabilmesini varsaydığım erkektir. sonuçta kendi anası bacısı vardır yakışmaz diye düşünür.
  • ergenlerin ne alakası var ya diye yorum yaptığı olay. yetişkin yaşlarınıza geldiğinizde şaka gibi görünen bu başlığın ne denli gerçek olduğunu anlayacaksınız.
  • sakin ol kezbansanki herkes seninle bir şey yaşamaya can atıyor da bunun üzerine saçma sapan kriterler yaratıyorsun, vay anam vay ya...

t: kezbik* bir fikir.
  • bu "abisi olan kızla flörte bile başlamamak "zihniyetinin ironikleştirilmiş hali değil mi?herkes başka başka şeyler yazmış.aynı durum başıma "lisede arka dörtlünün bugünkü hali"başlığında da gelmişti.yok mu benim gibi anlayan.yine mi anlayamadım başlığın amacını.
  • hayatımda gördüğüm en saçma 25 tespite girer..
  • ilk entry sahibini engellemişim. bir erkek kardeş sahibi olarak söyleyebileceğim tek şey ayy hadi inşaallaahh.

-gece / gündüz farketmeden telefon tacizi
    -sırf ayrıldıkları için ve aralarını yaparım diye şehir değiştirme
    -her türlü organizasyon zamanı ablaağğ feryadı
    -kendisini kardeşimle bir tutan piremses
    -düğün yapılacağı için bilumum çeyiz / düğün / kına görseli

hepsinden kurtulmuş olurum.

edit: işbu entry saygılı genç kadınları kapsam dışı tutmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap