• (bkz: #78810114)

heeeheheh
  • iki medeni insanın aldığı karar tabi boşanan servet sahibi olunca boşanacak kişilerin servet dağılımına bakılıyor
  • bu işten yine şeyma hanım karlı çıkacak, boşuna dememişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar şeyman olsun diye.
  • adam şevişirken korunmadığı için başına neler geldi ya. acun bu olaydan sonra bir kondom markası yaratırsa şaşırmam.
  • twitter'da cagatay ulusoy, deren talu muhabbetleri donuyor. gercekse yer yerinden oynar, degilse baya kisi mahkemelik olur...
  • (bkz: yarra yering)
  • şeyma a.ş şimdiden hayırlı olsun..hangi sektöre atılır acep
  • benim gözümde ikisinin de 10 para degeri yok.
    ne bok yerlerse yesinler.

tanım: gündemi belirli bir süre meşgul edecek yükte hafif pahada ağır boşanma kararıdır zira acunun mal varlığının dillere düşeceği ve ahalinin salya suyuyla izleyeceği bir gelişme olacaktır.
  • acun merhaba, 31 yaşında hetero bir erkeğim. fakat senin için hayatta her şeyi yapabilirim, çocuklarına analık sana hanımlık ederim.

boyum 175cm, kilom 72. pes oynamayı bilen, futbolla yakından ilgili, bakımlı biriyim. o kadar çok ortak yönümüz var ki. belki burada bazı ahlaksızlar para için yaptığımı düşünecek çünkü kişi kendinden bilir işi. ben senin kalbini görüyorum be adam! sadece bir date istiyorum, olmaz dersen arkamı dönüp, gideceğim. olur dersen de arkamı döneceğim gerçi...
hesabın var mı? giriş yap