• acun merhaba, 31 yaşında hetero bir erkeğim. fakat senin için hayatta her şeyi yapabilirim, çocuklarına analık sana hanımlık ederim.

boyum 175cm, kilom 72. pes oynamayı bilen, futbolla yakından ilgili, bakımlı biriyim. o kadar çok ortak yönümüz var ki. belki burada bazı ahlaksızlar para için yaptığımı düşünecek çünkü kişi kendinden bilir işi. ben senin kalbini görüyorum be adam! sadece bir date istiyorum, olmaz dersen arkamı dönüp, gideceğim. olur dersen de arkamı döneceğim gerçi...
  • eskiler yuva yıkanın yuvası olmaz der. haber doğruysa bir kez daha haklılarmış diyebiliriz.
  • millet am ustunde got sikiyor, acun 96’li kizlari duzuyor, seyma burn man’lerde surtuyor, benim eksici kardesimin yorumu ise yuva yikanin yuvasi olmazahahahagagaffag, orta sinif ahlakinizi da alip siktirin gidin, gozunuzu acin lan biraz. bu tipler daha acunu magdur falan gosterecek, yetmeyecek bazi tipler de seyma aldatiliyormus, hakli diyecekler. siz voallla egitilmezsiniz.
  • adam şevişirken korunmadığı için başına neler geldi ya. acun bu olaydan sonra bir kondom markası yaratırsa şaşırmam.
  • (bkz: derdini s.keyim butonu)

şaka maka gerçekleşirse şeyma nafaka ve tazminatın .mına kor demedi demeyin.
  • hasdfsdfsdfg bu konuda yorum yaptığım için kendimi esefle kınıyorum ama halkımızın amansız çökelekliği karşısında güçlü kalamadım.

"yufa yıqanın yufası olmaz gördün mü gız saniye"

daha düğünde şeyma solomun'u poposuyla ite ite dans ederken, tarihine, saatine ve sonucunda ne alınıp ne verileceğine çoktan karar verilmiş bir boşanma hakkında vara vara yuva yıkanın yuvası olmayacağı sonucuna varmanız biraz üzücü değil mi. haa aslında bir yerde haklısınız ama bakış açınız kültürel kodlamalarınızdan dolayı aşırı yanlış. görmek istediğiniz: mazbut, ağzına içki koymadığına yemin eden, cumhurbaşkanımızı en çok seven adamı evinden, karısından, bebelerinden gopparan zalım 1 kadının allahımız, evliyalar ve karma tarafından nihayet cezalandırılması <3 <3. gerçekte olan, evliyken eşini aldatmakta 1 kez beis görmemiş birinin bunu pek tabi ki 2. kez yapması. daha önce de sıla-ahmet kural olayı için söylemiştim, aldatmak/şiddet/yalan gibi şeyler karşıdakinden bağımsızdır, 1 kez yapıldı mı tekrarı mutlaka gelir. acun'un şeyma'yı bulduğu gibi, kendine benzer kadınları/adamları bularak ömrü vefa ettiğince bu döngüyü sürdürür. yuva yıkanın yuvası olmaz derken kötülüğü yüklediğiniz özne yanlış yani. pek anlaşılabileceğini sanmıyorum ama neyse.

en başta çocuk, sonra şeyma'nın itibarı ve marka değeri için evlendiler, yollarına bakmak için boşandılar. şeyma bir daha burning man'e gidemezmiş, yaşattığını yaşamış, istekleri bitmediği için acun boşamış, su testisiymiş, yuvaymış, hahaha. aylık 3000 tl + multinetle limitlenen zihninizi biraz açın. şeyma güngören'deki baba evinde yüzünü tırnaklayarak "yufammm... 350.000 tl ev kredisini ben nasıl öderim oy anam oy..." diye ağlamıyor şu an. offf, yozgat tipi fatalizminiz yüzünden her yandan döne döne engellediğim kadını savunur gibi olmuşum.
    şeyma'nın fotolarına kötü yorum yapanlara sırayla "hiç kimse sınanmadığı günahın masumu değildir!!11!" ve "kul kınamadığını yaşamadan ölmezmiş!!11" yazmaya gidiyorum, harika laflar arkadaşlar ben de geçen hafta yengemgilden öğrendim, tam whatsapp durumuna yazmalık.

edit: şu başlığa yazdığım için saatler geçtikçe artan bir kendinden tiksinme hali içindeyim. kendimi tv8 izlemiş gibi hissediyorum. birkaç güne imha edilecektir.
  • yarın yine ekşi sözlük gündemin anası bellenecektir. halbuki berkay arda mevzusu sonrası bir rahatlama gelmişti herkese
  • ilk defa başlık parselliyorum çok heyecanlıyım, içimde 70'li yıllarda hazine arazisine gecekondu yapan bir köylünün heyecanı var.

zöge: tahminimden daha kısa sürdü
  • resmen şansa yaşıyoruz. daha demin bizim hanımla; şeyma'nın hayatını yaşadığını, elini sıcak sudan soğuk suya koymadığını konuştuk.
  • doğruysa

cem defneye
    acun derene
    çağatay şeymaya

dönmeli yurdumda.
hesabın var mı? giriş yap