• telekomun napıp yapıp 2 milyon kişiye satmayı başardığı dsl türü internet bağlantısı. 512 kbps kablo internet 72 ytl karşılığı alınabiliyorken ve 60 kbps ortalama hız ile sürekli download yapılabiliyorken niye alınıyor pek anlamıyorum.
  • telekomoğulları oto galerisi..

-merhaba iyi günler
    -iyi günler efendim
    -ben araba almak istiyordum
    -tabi yardımcı olalım,ne kadarlık birşey baktınız
    -şu kadarlık..
    -hmm, şimdi iki seçeneğimiz var o fiyata.. ilk olarak size şu bmw yi önermek istiyorum
    -bmw mi?
    -evet efendim bildiniz, bmw
    -hemen alıyorum o zaman
    -tabi efendim ama bir şartımız var
    -nedir?
    -ayda 100 km den fazla yol yapmak yok
    -sktrordanit
    -efendim?
    -saçma... diğer seçenek nedir?
    -diğer seçeneğimiz ise hemen şurda... bakınız..
    -o ne be?
    -murat, hacı murat , istediğiniz kadar gezin dolaşın..
    -oha be dalga mı geçiyorsunuz?
    -bizde böyle, işinize gelirse..
    -almıyorum ben sizden araba maraba
    -valla siz bilirsiniz, yalnız şunu bilin bu ülkede benden başkası araba satamaz, sattırmam, satsa da benden alıp öyle satar..

(bkz: siktir git bi cay koy ya)
  • utanmadan, hızlandı, uçtu, fırladı gibi tabirler kullanılan hizmet. nasıl bir zihniyettir ki, al kardeşim 1mb ama bir bok indiremezsin, eziyetin boyutunu artırdık, bu bağlantıyla anca hayal kurarsın; hey sen 256kb sınırsız hizmet alan vatandaş sende avcunu yala...
  • şu an itibariyle kotalı 512'min 1024kbps oldugu baglanti. derseniz nası farkettin tamamen tesadüfen yoksa hız yine bok gibi.
  • http://www.progen.com.tr/network.php şuradan baktığımız taktirde hem iç hem dış bağlantıların çökmüş olması sonucunda yine sözde hızlı bağlantımız sürünmektedir *
  • gösterip de vermeyen.
  • 256 kbps ile bir sey indirmeye calisirken 10 kb'i gecmeyen baglanti.telekom'a sevgi ve saygilarimi iletme nedenim.
  • 2006 ağustos'u başlangıcı itibariyle adeta sıçan ttnet hizmeti.
    an itibariyle siteleri açmakta inanılmaz zorlanmakta, online oyunlarda inanılmaz pingler göstermektedir.
    ağustos ayından itibaren sunulan adsl hızlanması/ucuzlaması bunun gibi bir şey olsa gerek.
    şahane...
  • adsl destek hattı 'nın verdiği cevaplara göre yine yurtdışı bağlantılarında çalışma var denilen yani ağustos'ta interneti iki katı hızlandırdığımız için 256kbps sınırsız bağlantı verimli kullanılamıyor, şu an kapasitemiz kaldırmıyor, bununla idare edin modelindeki bağlantı türü.
  • hiçbir yatırım yapmadan hiçbir gelişme göstermeden kelleci köyünü şehir yapalım diyen zihniyet.
hesabın var mı? giriş yap