şükela:  tümü | bugün
 • karya çandar'in yakin arkadasi. ıkisi beraber vine cekiyolar. gulmesi, konusmasi, uc numara saclariyla tam bir ideal erkek tipi. tabii vucudunu unutmamak lazim!
 • karya candarla birlikte bir kadin bir erkek temali yaptiklari vinelarin hastasiyim. mimikleri ve tonlamasi efsane.

  https://instagram.com/p/-3xuqqjym9/
 • çok tatlı bir ses tonu var.gerçekten çok başarılı, bence tv'de oyuncuyum diye geçinenlerden çok daha yetenekli. karya ile olan videolarına bayılarak izliyorum. ikisine de buradan hayatlarında başarı ve mutluluklar diliyorum.
 • bu kadar tatlı bu kadar eğlenceli nasıl olunur ki? sabahtan akşama vinelarını izlesem bıkmam sanırım. eskilerde bayıldığımız ünlülerin posterlerini falan asar biriktirirdik ahmet için benim sonum o galiba
  bir de muhteşem instagram hesapları için

  https://www.instagram.com/ahmetkaryavine/?hl=tr
  takip edilesi
 • benden daha iyi bir kız. daha güzel/yakışıklı üstelik. ben şu dişilik işini bıraksam mı?
  neyse inşallah bozmazlar.
 • karya çandar ile ilişkiler üzerine çektikleri vinelarda kız tarafını herhangi bir kızdan daha iyi canlandıran tatlı mı tatlı kişilik.

  aklıma her estiğinde açıp izliyorum. her izlediğimde de ayrı bayılıyorum. hatta bazen kendimi tutamayıp ay bunlar sevgili olsa keşke dediğim oluyor ama hemen toparlıyorum neyse ki. çünkü her izlediğimde çocuğa bende aşık oluyorum. :) sanki bana özellermiş gibi benimsediğim ve başkalarından kıskandığım gerçeği de var.

  ayrıca bir bilgi karya ile dördüncü sınıftan beri arkadaş olup hala aynı evde yaşamaktalarmış. videolarda aralarındaki uyum da bundan kaynaklanmakta fikrimce.

  videolarının uzun halini izlemek isteyenler için youtube hesapları

  kısa halini izlemek için instagram hesapları

  kendisinin instagram hesabı da şöyle.

  not: ahmetcim eğer buraları okuyorsan bil ki derin duygular besliyorum sana karşı. karya'ya selam. öptm.
 • son günlerde feci şekilde taktım ben bunlara..nasıl tatlılar tekrar tekrar izleyip gülüyorum.ya giiiğğğttt tonlaması benimkinin aynısı bayılıyorumm. tripleri de :) bir insan şımarık tripli türk kızını bu kadar mı iyi gözlemler.harika!!
 • çok güzel dişleri olan sempatik ayrıca kız rolünü güzel yapan kişi. basketbol oynuyor olması ben bir hayli etkiledi
 • vine fenosu bu arkadaştan bahsediyorsak, chp adana eski milletvekili uğur aksöz'ün oğlu. yani ben kendisini tanıyorken babası hala partideydi diye hatırlıyorum. o zamanlarda da komik miydi bilmiyorum ama sıcakkanlı ve iyi biri olduğu kensindi. şimdi arkadaşıyla birlikte harikalar yaratıyor. yalnız o kadın-erkek vine'larının araba içi çekimleri, bi kaç dış çekim vine'larından çok daha iyi. üzerine koymak, değişiklik yapmak adına da olsa o konseptten şaşmamalılar.
 • arkadaşı karyayla beni bugün epey güldürmüş insan. günlerdir canımı sıkan durumu birkaç saatliğine de olsa gölgediler sağ olsunlar. yalnız yıllardır vine izlerim ben bunları yeni gördüm ya yuh olsun yani bana. çocuğun mimikleri harika hariika harikaa. sonra ne mi yaptım? gittim instagram'dan takipledim ahshshshsjsksk. evet çünkü yakışıklı da.