şükela:  tümü | bugün
5510 entry daha
  • uyku tutmuyor, canım sıkıldı, kendisini arasam mı bilemedim
  • telefonu ciyaklayan koca yürekli adam...

yalnız sonuncuda çok yanlış çatalı yaladı...
  • ahmet hakan'in donekligine, tutarliligina pek takilmam ben. ınsan zaten evrilmek zorundadir dogasi geregi. bu degisim bir adim ileri iki adim geri olabilir bazen ama uzun vadede sizi ileriye tasimalidir.

o yuzden ahmet hakan'a karsi en ufak bir garezim yoktu. neyin dogru olduguna dair kafa yoran ama baya da kafasi karisik bir insandi benim icin. lakin adnan oktar'dan aldigi cagri ile ilgili kose yazisindan sonra kendisinden tamamiyle tiksindim. bossun ahmet hakan. duzsun, dumduz bir kalas gibisin. girintin, cikintin, kivrimin yok. ya o soytarinin arkadasisin, muridisin ya da kendince o soytariyla empati kuruyorsun. bizim gibiler seni okuyunca "ahmet hakan yine sacmalamis" diyor ama eger kose yazini okuyup, o soytariya sempati duyan, vah vah nasil da aci aci calmis telefon diyen cahil varsa allah belani versin.
  • sabah saat 04.31...kimse aramadı.

devamı yarın burada.
  • gün geçmiyor ki yeni bir ak parti güzellemesi yapmasın, öyle de ince görüyorki hınzır.

13 temmuz 2018 yazısından:
    yıkılası algı: “biz ak parti’yi desteklemiştik, başımıza gelen karşısında şaşkınız” demiş adnan oktar. adama bak! ak parti’ye destek verince yargıdan, polisten muaf tutulacağını sanıyor! ya da şöyle söyleyelim: adam böyle düşünebiliyor! “ak parti’yi destekledim, yırtarım” diye bir algısı var. gerçi algının doğru olmadığı ortaya çıktı ama adamın bu algıya sahip olması bile korkunç...

hee hakancım he, nedendir bilinmez böyle bir algı var, ak parti'yi destekleyince nedendir bilinmez yargıdan, polisten muaf olacağını düşünüyor bu zırtapozlar. halbuki senin de dedinğin gibi sadece algı, gerçekte yok böyle bir şey.
  • nerede okuduğumu hatırlamıyorum fakat yapılan bir araştırmaya göre türk halkı okuduğunu anlama hususunda 14 yaş seviyesinde imiş ve yayınevleri kitap basarken bu hususa dikkat ederek basıyormuş. kitapların türü ne olursa olsun seviye genel olarak 14 yaşmış yani. bu bilgiyi şunun için verdim; uzun bir aradan sonra adnan oktar olayını merak edip bugünkü yazısını okuma gafletinde bulundum. (bütün yönleriyle adnan oktar olayı gibi iddialı bir başlık koyunca insan ister istemez merak ediyor.) sayesinde türk halkının okuma anlama kapasitesi altı yaşa kadar inmiş durumda. seviyeyi iyice düşürmüş, bundan sonra toparlayabileceğini düşünmüyorum.

(bkz: twitter'ın insan zekası üzerindeki olumuz etkileri)
  • bütün yönleriyle adnan oktar olayını anlatan kişi.

bütün yönleriyle bi boklar anlatmış ama adnan oktar olayı nerde tam olarak?

hani telefon çalmıştı, yorganla oynaşıp nazlanmıştın falan? nerde sana anlattıkları? başka yerde anlattı da ben mi görmedim?
  • bugünlük köşesini de doldurmuştur.
123 entry daha