• 9.05 'de askla ayağa kalkacagina dair yazını okudum da içimden sen nasıl bir ya...sın demek geldi. keza sirtini esen ruzgara verip ona gore devamli surette yonunu değiştirenlere denecek tek söz de bu kanımca.

http://m.hurriyet.com.tr/…kalkacagim-ayaga-40640134
  • "hiç bir artistliğe gerek duymadan..." derken? attığın her adım, soluduğun her nefes, yazdığın her harf artistlik kokuyor. oynuyorsun da kimse farkında değil zannediyorsun. son yazında da olduğu gibi.

entel maganda seni...

ahmet hakan'ın sözlerini de yazayım tam olsun:

"...
    konuşurken solcusun
    yaşarken karambolcusun
    oportunizme bulaşmış
    tipik bir orta yolcusun

bir allahcı bir kulcusun
    bir davulcu bir pulcusun
    ne kadar inkar etsen de
    hem jigolo hem dulcusun

o yandasın bu yandasın
    hovardasın hep bardasın
    artık rol yapmayı bırak
    sen bir entel magandasın

behey sanat hırsızı
    behey üretme kabızı
    birazcık efendi ol
    bırak elinden şu sazı"
  • yazılarını okumadığım bir lüzumsuz. oraya buraya düştükçe okuyorum da ne kadar isabetli bir karar verdiğimi tekrar tekrar anlıyorum.

bir aralar 10 kasım'da ayağa kalkmak gereksiz demişti sonra da kalkı kalkıvermişti. arada kaç yıl geçti 2-3 yıl. yani bir insan 16 sında kafası iyi olur afedersin biraz mal olur bu tip triplere girer. e bu herif peki? 10 kasım'da ayağa kalmadığında ve bunu övüne övüne anlattığında kaç yaşındaydı..
  • sen kalkmasan da olur aslan parçası.

nasıl ki dinde akli melekeleri yerinde olmayanın ibadet yükümlülüğü yoksa hayatı boyunca dik duramamış bir adamın da 1 dakika boyunca dik durma yükümlülüğü yoktur, rahat ol.
  • yıllardır bana çok yapmacık gelen.
    sonradan elit olmaya çalışan.
    yazılarında alttan alta hep chp ye zeytin dalı uzatan.
    döneklikte kolay kolay kimsenin aşık atamayacağı.
    ne oldum delisi bir türdür.
  • ulkeyi kuran adam hakkinda 2014 yilina kadar,47 yasindayken, bilgisi olmadigini kendi deklere eden hergun kose yazip fikirleri onemli addedilen yazar. fikirlerini ben onemsemiyorum da adama turkiyenin en cok okunan gazetesinde kose yazdiriyolar ve adam ben bilgisizim diyor, gercekten enteresan ulkeyiz.
  • r
  • sorulacak tek soru şu: son günlerde akp ve rte’deki atatürkçülüğe yanaşma olmasaydı kendisi bu yazıyı yazar mıydı?

ahmet hakan’ı bu rezil şovundan dolayı 3 hayırla gönderiyoruz. defol!
  • kendisi atatürk'ün önemini götündeki kıl ağarınca kavrayabilmiş bir maldır. sen git şeyma subaşı ile polemiklere gir, atatürk sana çok çok ağır gelir sevgili sığır ahmet
hesabın var mı? giriş yap