• öğrenci olmak istediğim için yüksek lisans kaydı yaptırmayı düşündüğüm üniversitedir. acaba konu hakkında bilgisi ve tecrübesi olanlar bilgi verseler ne de güzel olurdu.
  • bilgisayar muhendlisliginde yuksek lisans yaptigim her ne kadar ders icerikleri biraz eskide olsa kendi icerisin de aksayan yanlari da olsa bu egitim ucreti ile ve calisirken yapilabilecek yuksek lisans egitimine sahip universite.
  • hem örgün hem uzaktan eğitim okumuş biri için bu üniversitenin uzaktan eğitim ile vermiş olduğu bilgisayar mühendisliği eğitiminin kalite olarak türkiye'deki pek çok örgün eğitim veren emsallerinden farklı olmadığını, hatta pek çoğundan iyi olduğunu anlamak zor değildir.
  • finallerinde sorulan soruların daha önce iki üniversite görmüş biri olarak gayet kazık olan, hali hazırda uzaktan eğitim veren üniversite bu kadar olur diyebileceğimiz kazak milliyetçisi bir üniversite. hayır kazakça dersinde ne diye kazak hükümdarını sorarsın ki?
  • uzaktan eğitim sisteminin iyi olduğunu duyduğum üniversite. öğrencisi olan yazar varsa yeşillendirsin bi zahmet.
  • yüksek lisansını okumuş olduğum bölümün lisansını okuyor olduğum üniversite.

not: şu yukardaki yazı yüksek lisansı bu okulumsu yerde okuduğumu ifade etmiyor, böyle anlıyorsanız zaten siz üniversite okumayın boşverin.
  • mit müşteşarı hakan fidanın birkaç yıl öncesine kadar mütevelli heyetinde olduğu üniversite.
  • dün itibariyle bilgisayar mühendisliği yüksek lisans programına başvurduğum üniversite. bir delilik ettik ama bakalım..
  • bu üniversite ile yaşanabilecek herhangi bir hukuki anlaşmazlıkta ilgili makam neresidir bilen yeşillendirebilir mi?

dava açmak için uğraşılan yerler : idare mahkemesi, danıştay. sonuç : bir ucu kazakistan da yargılanamaz.
    yök e sordum cevap yok, adalet bakanlığı cevap yok, öğrenci işleri bilmiyor.
  • kazandığım ve kayıt için ne yapmam gerektiğini tam anlamadığım (sistemde hata da olabilir) okul. var mı bilen eden bi bilgilendirsin.

edit: sorun tamamen sistemsel değilmiş. hayır madem öyle bir şey yok yazma oraya arkadaş şifren şu şöyle gir diye
hesabın var mı? giriş yap