• bir güzellik de benden gelsin o zaman. buraya tıklayarak referans olduğum sayfa üzerinden üye olun ve ilk rezervasyonunuzda 179 tl tutarına kadar indirim kazanın! (profil benim değil)
  • ev sahipliği yapmak isteyenler bu link üzerinden kayıt olurlarsa hem kendileri hem ben kazanacağım efendim...

airbnb
  • dünyanın en yaygın bireysel konaklama uygulamasıdır. merkezi otoritelerin kontrolünde olmaması, güvenlik zafiyeti bulundurduğundan, devlet tarafından yasaklanması gerekebilir.
  • allah dusurmesin bildigin bok cukurudur.
  • (bkz: #95224265)'a cevaben pek tanımadığınız insanların evleri olayıyla alakası kalmayan hede. bireysel otelciliğe dönmüştür daha çok. evin sahibini görmezsiniz bile...
  • kaliteli konaklama sitesidir kullanın kullandırın. zira yakında bu da yasaklanır. ilk rezervasyonda 130 tl indirim veya 165 tl üzerine 49 tl indirim için bu linke tıklayabilirsiniz.
  • sayesinde beyoğlu, çankaya, alsancak gibi büyük merkezlerde günlük kiralama yoluyla temiz rantlar dönüyor. emlaktan kiralayıp airbnb yapan bile var! canına yandığımın fırsatlar ülkesi.
  • mukemmel evsahibi olan tüm evler kötü çıkıyor. en son venedikte kullandık. odalar kötüydü. pisti. o nedenle biraz kumar gibi.
  • kendimce, ilk kez kullanacak arkadaşlara birkaç tavsiyede bulunmak isterim;

değerlendirmesi olmayan yerler için iki kere düşünün.

yalnızca bu iş için düşünülmüş ve düzenlenmiş kıytırık kerane görünümlü, kırmızı ledlerle aydınlatılmış evlerden uzak durmaya çalışın, airbnb'nin konseptinde samimiyet ve sıcaklık vardır. yoksa bir otel odası da işinizi görürdü.

özellikle yurt dışı tatillerinizde tüm ev yerine hostla birlikte kalmayı seçin. size katacaklarına inanamayacaksınız. hostel fiyatına muhteşem konaklamalar ve satın alınamayacak tavsiyeler yakalayabilirsiniz.

en ufak sorunda bile airbnb ile iletişime geçmekten çekinmeyin, hizmet bedelini çatır çatır aldıkları, size taahhüt ettikleri şeyi yani olması gerektiği gibi kullanın.

şimdilik bu kadar, aklınıza takılan şeyleri çekinmeden sorabilirsiniz. unutmadan ref linksiz mesaj atılmıyormuş, sözlüğün yeni formatıymış :)

buyrunuz: https://www.airbnb.com/c/erhand183?currency=try

evini kiralamak isteyenler için de: www.airbnb.com/r/erhand183
  • 47 euroluk indirim için buradan kaydolabilirsiniz:

https://www.airbnb.com/c/buraku467?currency=eur
hesabın var mı? giriş yap