• akp'nin kuruluşunun 16. yılı hasebiyle hazırladığı bilbord reklam sözü.
  • içkisi ve kumarı olan inşaat işçisi kocasından her gün dayak yiyen kadın psikolojisini andıran 'sevda'.

bana göre mazoşizm, onlara göre çikolata.
  • türk siyasi tarihi teamülleri açısından bakacaksak artık " tehlikeli yaşlara" girmiş ak sevda .

bu ülkede siyasi sevdalar 10 yılda eskir 20 yılda tarih olur. 30 yılda hatırlayanı çıkmaz ( ex " anap genel merkezi" ankaradaki siyasilere bunu hatırlatan nefis bir anıttır ).
  • (bkz: ah sevda)
  • 80'li nesilin hayatlarının en güzel döneminde bu adamlar iktidara geldi....şansa bak.
    hele bir 81 kuşağı var ki, başlarına gelen pişmiş tavuk hesabı:

1 ) anadolu lisesi hazırlık finalleri, onlar 6. sınıfa geçince kalktı.
    2) fen lisesi soruları çalındı. zaten hep çalınıyormuş da, çalındığı ortaya çıktı diyelim.
    3) oss - oys sistemi değişti. taban puanlar olmadan universite sınavına girdiler.
    4) girdikleri oss sınavı da çalındı. not:zaten hep çalınıyormuş da, çalındığı ortaya çıktı diyelim.
    5) universiten mezun oldukları sene akp iktidarı başladı.
    - bugun bir çoğu anne-baba, amca-teyze oldu ve akp'bin ülkeyi getirdiği halden dolayı yurt dışına çıkıp, çocuklarına güzel bir gelecek miraz bırakmak istiyorlar. alternatif: geri dönüşüme girecek bir yerden arsa, 2+1, 3+1 ev ...beton yani...
  • tayyip erdoğan her yere fotoğrafını çarşaf çarşaf afişle koymak için oturup mana ve önem günleri takvimi çalışıyo sanırım....

şuan istanbul yine onun yüzüyle çevrelenmiş durumda. senin paranla, benim paramla.

lütfen bitsinler artık ve lütfen devletin ( ki halkın) kesesinden bol bol yaptıkları bu harcamalar için yargılansınlar.
  • recep tayyip erdoğan'ın bu afişteki fotoğrafı uzaktan kemal kılıçdaroğlu'na benziyor. ilk gördüğümde bu nasıl iş lan diye bir süre kavramaya çalıştım.
  • 16 sene :/ 2001 liler yavrularımm benimm...
hesabın var mı? giriş yap