• suadiye'de bulunan bir saç terapi merkezidir.

6-7 ay önce saçlarım dökülmeye başlamıştı. önce bu bioxin'i denedim arkadaşların tavisiyesiyle fakat açıkçası hiç işe yaramadı. boşuna bir ton para döktüm.

şans eseri bu mekanı gördüm bağdat caddesinde. şansımı deneyeyim en kötü beğenmem çıkarım diye girdim. şimdi 4 aydır falan düzenli gidiyorum. diğer giden insanlar ne kadar memnun bilmem ama benim saç dökülmemi şak diye kesti. benzer sorunları olanlara tavsiye ederim.

boşu boşuna saçma sapan şampuanlara para dökeceğinize işini bilen bir yere gitmek daha mantıklı. ha bu tarz yerler bioxin'den pahalı, ona laf yok. fakat 500 lira verip işe yaramaz bir şey alacağıma 1000 lira verip sorunumu çözerim.

ayrıca sayesinde kadınların da saç dökülme problemi yaşadığını görüp bir yaşıma daha girdim. resmen ne zaman gitsem mekana en az 3-4 kadın var. daha önce tanıdığım hiç bir kadın böyle bir şeyden bahsetmemişti. mekanda bir kadınla konuşurken şaşkınlıkla sormuştum ''kadınların da mı saç problemi oluyor yahu'' diye, kadın da ''saçıyla problemi olmayan kadın mı olur'' deyip gülmüştü. bu da böyle bir anı.
  • 2015'te muayene ücreti 1000 tl ise şimdilerde acaba ne kadardır! diyerekten düz mantık kurduğum ve kaçtığım merkez idi... halbuki:

saç analizini sadece 150 tl'ye yapıyorlar (evet şaka değil!). ingiltere'de gidip saç'ın ilmini okumuş saç uzmanlarının yaptığı bi analiz sonrasında saç derdinize özel kürler öneriyorlar!

pr yapayım derken göz çıkarılmış bence ilk entryde:d

hakikati yazmam farz oldu bu sebeple. misal bendeki saç dökülmesi ve seyrelmesinin polikistikover sendromum ile alakası varmış. bunca yıldır genetiktir o yauww! diye safsata yapanlar yüzünden hiçbir hamlede bulunmuyordum! ne büyük zaman kaybı allaaam....

(bkz: saç dökülmesi) hashtag gibi düşünün ;)
  • istanbul’da kurulmuş olan trikolojik bakım ve danışma merkezi . saç dökülme sorunumla ilgili internette girilmedik site bakılmadık yazı bırakmadığım bir zamanda karşıma çıktılar .sosyal medya üzerinden bir kaç kez iletişime geçtim kendileriyle hem beklemediğim hem şaşırdığım bir biçimde her sorduğum soruya kibarlık ve ilgiyle cevap verdiler . şimdiden söylüyorum ki ücretli danışanları olmadığım halde attığım her mesaja oldukça kibar bir şekilde dönüş yaptılar . kendi imkanlarım elverdiğinde gerçekten hizmet almayı kafaya koymuş bulunmaktayım :) yapmış olduğumuz kısa sohbette gerçekten işlerine çok hakim olduklarını hissettim . kendi sitelerinde ve sosyal medya postlarında da saç hastalıkları ile ilgili epey bilgi veriyorlar. bir sorunu olan arkadaşlar bir incelesin derim .
  • ilgililer , başarıya ulaştıklarını bizzat biliyorum ,inşallah daha başarılı olurlar .
hesabın var mı? giriş yap