şükela:  tümü | bugün
 • hakkında türklüğü aşağılamak suçundan dava açılan yazar. ahhh şimdi görür türkler'e iki de bir laf atmanın bedelini. bundan sonra abi kpss'ye gireceğim memur olmak istiyorum sicilime bir şey olmasın lütfen diye yalvarmakta bir şey ifade etmeyecek. oh olsun bundan sonra acıyanı siksinler.
 • arapların türklerin ve farsların arasında falloş olmuş diline tipine bakınca da bunu rahat olarak farkedebileceğiniz ırkın üyesidir. en fazla da türklerin siktiği ırk olduğu için bu kızgınlık ona.

  atalarına iyi baksın arada bir kaç tane türk dede görecektir.
 • fasolari kudurtan. ana tarafindan dort, baba tarafindan bes kusak dedesini taniyan sosyalist turk. memuriyetle isi olmaz onun.
 • pkk'lı bir yazar.

  bir entryimde tüm pkk'lıların allah belasını versin dediğim için zoruna gitmiş ki o gelişmemiş primat beyni ile gelip nickaltıma faşist yazma fikrine kapılmış. görüyorum ve arttırıyorum tüm pkk'lıların anasını sikeyim hatta bu orospu çocuklarına en ufak sempati besleyen tüm kahpe hainlerin zürriyetini sikeyim.

  kendisi zaten hdp-pkk botuymuş sözlükteki görevi milletin nickaltına faşist yazmak olduğu anlaşılan bir heval.
 • kafayı türk halkını aşağılamakla bozmaktan mabadından uydurduğu bilgilerle türklerin dünya halklarının, hatta ork'ların, hobbit'lerin, elf'lerin falan karışımı olduğunu her kusmuk entry'sinde belirterek, karınca dişi kadar beyniyle algı yönetmeye çalışan sosyalist maskeli bir kürt milliyetçisi. https://i.hizliresim.com/y3mqrn.png hatta içindeki etnik milliyetçilik öyle kanserleşmiş ki, her başlığa türkleri aşağılayan içerikte aynı entry'ler yazar olmuş: https://i.hizliresim.com/erbd4g.png https://i.hizliresim.com/jwl6gw.png atatürk düşmanlığı da cabası: https://i.hizliresim.com/4mdzv7.png https://i.hizliresim.com/g0edrb.png https://i.hizliresim.com/y3mqon.png kürt milliyetçisi pkk'nın liderinin sözlerini sözlüğe taşıyan birinden de atatürk düşmanlığı beklenirdi zaten: https://s12.postimg.org/ig5lpez1p/image.png