• ukranya
  • soru işaretinin kullanım yeri ve kullanım amacıyla ilgili hızlandırılmış ders alması gereken bir dj'ye ait biyografidir?
  • 6. his duygusu gelişmiş bir arkadaş. keşke anı hatıralarını da paylaşsa da hüzün üzüntülerini, mesut mutlulukları beraber yaşasak
  • tamamen kadınlara yönelik, ''ayyh ne kadar ince bir erkeeaak" şeklinde yavşamaları için yazılmış bir yazı.

(ara: bir anda gelen)
  • "boşanmış olmam artık yaşayamacağım anlamına gelmiyordu. o yüzden tekrardan kolları sıvadım ve sözlerime serdar ortaç'ı hatırlayarak "hayat beni çok yoruyorsun" demedim! devam ettim."

iyi de aga, serdar ortaç öyle demedi ki zaten. hayat beni neden yoruyorsun dediydi.
  • hukuk okuyan prenses ne sansli ama geri kalan basarili djler yesillendirsin *
  • portakal bahçesi sitesindeki şiiriyle yaran kişinin biyografisidir:

http://portakalbahcemiz.com/

"portakal üretimi bizim işimiz !

portakalım,bahçeyim,bahçıvanım ben
    hepsi içinde bir tek ben
    beraber çalışırız,beraber severiz,aşık da oluruz elbet
    ziyan olmaması için portakallarımız bir sevgili ararız
    kim bilir,geçerse senin de yolun bahçemizden
    uğra bize de birkaç portakal yeriz.."
  • adamın hayatı kendine güzel.
    ayrıca, hayatın anlamını açıkladığı kitabında "ataist"lere de son derece olumlu yaklaşıyor.
    "unutmayalım ki her sorunun 2 tane cevabı vardır. ınsan iseniz bu cevap 2 tanedir. evet veya hayır ! sizin zeki olup okuyup bilgi edinip benim dinim müslümanlık değil derseniz hipnoz olmuşsunuz derim. sizlere hipnoz olduğunuzu ve bu hipnozu yıkmaya geldiğimi belirtmek isterim. sizler zeki insanlar olduğunuz için benim yazılarımı anlayarak nasıl büyük bir hipnozda olduğunuzu göreceksiniz. kardeşlerim ataist olarak kendisini adlandıran kardeşlerim sizler adem ve havanın soyundan geldiniz. bunları size yazarken şuanda göz yaşlarıma dur diyemiyorum tüylerim diken diken oldu çünkü yüzlerce ataist im diyen arkadaşım oldu hepinizde normal çevremdeki arkadaşlarımla kıyasladığım zaman zeka seviyeniz, muhabbetiniz, kaliteniz kelime bulamıyorum."
    http://donusumumuhtesemolacak.com/on-soz/
    beni şimdiden hayallerime doğru yolculuğa çıkardı bile. hayallerime ulaşır ulaşmaz 99.900 lirayı nakit olarak kendisine ileteceğim.
hesabın var mı? giriş yap