• edit 4: 15 mart itibariyle, başlık başa kalmıştır: https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfzecc

olması gerekenden daha az sayıda ve tek merkezde test yapılsa da şimdilik kötü bir durum yok gibi. umarım bunu becerirler.

edit: cumhur ittifakı seçmeni olarak tarafsızlığım diyen ve oktroll lafı eden alttaki aktroll'ü takmayın. gülmeye bile değmez.

edit 2: test merkezlerinin 3'e çıktığı ve 3 tane daha ekleneceği söyleniyor. 4 bin vakaya test yapılmış.

3dit: 21 bin kişilik umre kafilesinin çoğu evlerine karantinaya alınmadan dönmüş. aralarından bir kişide corona tespit edilmiş. 15 bin kişiyi karantinasız evine yollama rezaletiyle bu işi de berbat etmek üzereler.
  • bu sefer beni bile şaşırttılar 1 ve 3 hafta tatilleri hiç beklemiyordum. ama bunu da eleştiren çıkacaktır.
  • akp'nin her konuda tek bir stratejisi var. yokmuş gibi davranıp teğet geçti savunması yapmak. bin tane konuda yanlış olabilir ama ölü taklidi burda en doğru strateji. ama asıl sınavı virüs can almaya başlarsa verecek. orda yok saymak sökmez alternatif politikalar geliştirmek gerekir
    t:şimdilik katıldığım önerme
  • konuşmak için daha erken diyor, yerimi alıyorum.

edit: biz bu ülkeyi yalayıp yuttuk.

bir edit daha: ahahahahahah anasını siktiler memleketin
  • enfekte sayısı gizlenmiyorsa katıldığım önermedir.
    enfekte sayısı gizleniyorsa sıçtık bari sıvamayalım durumudur.
  • tabi virüs yaşlıları çabuk öldürdüğü için korktular. oy potansiyellerinin %97si yaşlı bunların.
  • acaba bugün nasıl yalarım
  • cidden fena yürütmediler. eğriye eğri, doğruya doğru
  • kısmen katıldığım önermedir. katılmadığım kısmı doğrudan parti ismi üzerinde durulmasıdır. lakin kavramsal olarak iktidarda bulunan partinin yönetiminde olan devlet süreci iyi yönetmekte, şu ana kadar muhalefet de destek olmaktadır. süreç partiler üstüdür.
    avrupa'dan iyi, abd'den çok daha iyi bir önlem paketi ve uygulama sürati var, bunu kabul etmek lazım. görünen o ki uzmanlar dinleniyor.
489 entry daha
hesabın var mı? giriş yap