• ot'a başlatır.
  • rock the dancehall şarkısı eşliğinde hiç dans etmeyi bilmeseniz bile harika figürler kullanarak dans etmenizi sağlayan müzisyendir kendisi.

https://www.youtube.com/watch?v=4ukx5cs75fa
  • italyan reggie sanatçısı.

tam bir jamaika gırtlağına sahip dayı oğlu.

böyle giderse bu adam yüzünden jamaika'ya gidip, indica ya da sativa gibi bir şeye başlayacağım. bu nasıl ses yiğidim.
  • şöyle bir coverı da olan unforgiven 2007 den beri dinlediğim italyan sanatçı
  • müthiş reggae sanatçısı. daha önce dinlediğim hiçbir reggae şarkıcısı kulağıma bu kadar güzel gelmemişti. işin güzel yanı da bunu tek bir parçayla yapmaması. yaptığım tüm parçalar birbirinden güzel.
  • sicilyalı bir herbalist. sakalı elmacık kemiklerine kadar dayanan bir brada. chill out reggae konusunda dünyada en iyilerdendir.
  • adını bile duymadığım şarkıcıydı arkadaşımın playlistinde bi şarkısını dinleyene kadar ve dikkatimi çekti diğer şarkılarını dinlemeye başladım neredeyse yerlere değen rasta saçlara sahip kişi kendine has stiliyle baya eğlenceli şarkıları vardır herbalist, kingston town, still blazing şarkıları baya sağlam bir de real story diye bir şarkısı var tam komedi
  • bir unforgiven cover'ı vardır ki destansıdır. soul pirate albümü en sevdiklerimden, çıkışı 30 temmuz olan black tiger sex machine'e ait olan leaders isimli bir single'da da bulunmuştur. severim kendisini
  • acayip bir adam çok iyi bir ton şarkısı var. dinleyin, dinletin efendim
  • bağımlılık yapan müthiş bir sese sahip reggae sanatçısı.
hesabın var mı? giriş yap