• yazıyı gördüm, bırak aldatmayı, geçici olarak cinsellikten soğudum.
  • kesin yöntem (bkz: #81288097)
  • şizofrenik hareketler bunlar
  • aldatıldığınızdan şüpheleniyorsanız aldatılıyorsunuzdur.
  • (bkz: okuyamadım durumumuz yoktu)

abi ne kasıyorsunuz, hiç mi 6. hissiniz yok. hiç mi işkillenmiyorsunuz bir şeylerden, hani tanımlayamazsınız ortada bişi vardır aslında ama yok da gibidir, yuh yani daha ne kadar daha açıklayıcı olabilirim.
  • bunları okuyup sarmayın hayatınızdaki insanlara. salak olmayın, hissedersiniz zaten. hayatı zehir etmeyin kendinize.
  • ne yaparsan yap hissediyorsun biliyorsun ama bisey yapmiyorsun
    sonra olacaklari bekliyorsun kırdığı yerden o da kırılacak elbet
    aldatananin ilk basta kendisine saygısı yoktur zaten
  • duyduklarım arasında en iyisi donu ters giydirmekti.

bir arkadaşım eşine bu şekilde yakalanmış vakti zamanında. hatun kişi düz beyaz donların hepsinin etiketini maksimum seviyede keserek ters yüz ederek koyuyor çamaşırların arasına ve her akşam mevzuya girmeden önce bunun donu kesiyor. bir iki derken en sonunda bizimkinin ters olması gereken donunun düz olduğunu farkediyor hatun. sonra kayış kopuyor tabii.

hatun bu seviye bir psikopat olduğu için boşamıyor tabii, bizimkinin hayatını sikmekle meşgul hala.
  • işsizlik
  • sebepsiz yere kavga çıkarıp tepki gösterdiğinizde sessiz kalıyorsa. geri cevap vermek için de bir iki gün ya da en basitinden o akşamın geçmesini bekliyorsa bilin ki boynuzlandınız. hayırlı uğurlu olsun.
hesabın var mı? giriş yap