şükela:  tümü | bugün
  • msn iletisi gibi şarkı sözüne sahip şarkıyı seslendiren kişi

uzgunum kalbimde bir yerin yok
    bu sana olmasin agir cok
    belki inanmazsin sasirsin
    doktor degilim ama hastam çok

cidden msn iletileri tek tek şarkıya dönüşüyor bu işte bir yalnızlık var - atiye mesela neyse o ayrı enty'nin konusu
  • binlerce efekt ile sesi oynanıp, klip çekilen bir stüdyo şarkıcısı. umarım kariyerinde yönelebileceği başka alanlar vardır.
  • ablası da şarkıcıydı bunun, ayşa dalveren. mehmet ali erbil in sarışınlı progrtamına katılıp şöhret olmak çaba sarfetmiş ama olamamıştı, albümü de tutmdı. memlekette manken-model şarkıcı kontenjanının fazlalığına takılmıştı herhalde, şimdi de bu küçük kardeşi şarkıcılığa soyunmuş ama pek ses yok, yine fizikten kurtarmaya çalışacak gidebildiği yere kadar. bu arda bir üst entryde ki arkadaşa aynen kaıtılıyorum* umarım vakit kaybetmeden başka alanlara yönelir.
  • karabiberim şarkısını söylemeye çalışmış, bir de klip çekmişler. efektlerden ne dediği anlaşılmıyor. sevda yüklü kervanları söylüyor deseler inanırım.
  • karabiberim vur kadehlere hadi ocelim icelim hergece, meze yapip harca beni, zevki sefa doldu gonlume... cocuklarin klibinde bu duruma maruz birakilmasinin hos karsilanmasi cok nahos bir durum.

---

hemen edit: bunun hos birsey oldugunu onaylamakta olan 18lik bebe!
  • ülkede ünlü olmanın ne kadar kolay olduğunu gösteren şarkıcımsı.
  • karabiberim şarkısı bu kadar kötü mixlenir. bu işin ticaretini yapıyorsunuz tamam ne satarsa onu yapalım peşindesiniz anlıyorum. fakat bu işin ticaretini bile beceremeyenlerden.
  • yeni klibi britney spears hanımın make me klibinden arak olan şarkıcı. perez hilton bile haber yapmış bunu
  • (bkz: yanlış okunan başlıklar)

alavere dalavere

amantanrımedit: yazılanları okuyunca merak edip dinledim. teknolojik bir şarkıcı ablamızmış kendisi. sözlük olmasaydı asla tanıyamayacaktım.

teşekkürler sözlük.
  • britney spears make me klibine parody çekerek dünyanın gönlünde taht kurmuştur.