şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
5658 entry daha
 • oyumu alacak siyasetçidir. hatta kardeşim ve eşimden de oy alacak.

  edit: özelden o kadar çok destek mesajı geliyor ki benden de ailemden de diye. bu kadar kalabalık olduğumuzu bilmiyordum.

  edit 2: bari 3-5 saat sonra editlese idin de yalanın ortaya çıkmasa idi diye mesaj aldım. zaten beni şaşırtan da o kadar kısa süre içinde bir dünya destek mesajı almam oldu. yoksa burası ekşi sözlük. her türden insan var. yeterince beklersen yavru timsahları seven insanlardan bile yeterince bulabilirsin. bu arada destek mesajları gün içinde daha da katlandı.
 • vakti zamanında akp ile alakası olmuş herhangi bir kişi, oy vermiş sıradan bir vatandaş dahi olsa, bırakın oyumu günahımı bile alamaz. o yüzden, hadi canım başka kapıya. hatta, yallah arabistan’a.
 • slogan gerekli,
  para verirse güzel bir slogan ayarlayabilirim.
 • ruhi çenet'le yaptığı röportajda insanların hayatı boyunca birden cok kez meslegini degistereceği döneme giriyoruz demistir.hak veriyorum kendisine.bugün ögrendigimiz bircok sey 10 yıl sonra gecersiz olacak ama biz hala üniversitelerde ezbere eğitime devam ediyoruz.
 • radikalleşen partisinin içinden türeyen yenilikçi görünümlü siyasal islam yalanına 2002'de kandı bu ülke. yine bir 20 yıl siyasal islamın ağına düşmek isteyenler bu şahsa oy verebilirler.
 • aynı bkun laciverti
 • (bkz: #109593813)

  oyumu almayacak siyasetçidir. hatta kardeşim ve eşimden de oy alamayacak.

  edit: özelden o kadar çok destek mesajı geliyor ki benden de ailemden de diye. bu kadar kalabalık olduğumuzu bilmiyordum.
 • sadullah ergin'in bıyıklarını görmek isteyenlerin oyunu alacak insan.
 • bir akplinin oyunu alsa da almasa da diğerleri için işlevsiz olacak siyasal islamcıdır

  akpden çalacağı oylar akp ile ittifakta tekrar akp'ye geçecektir, bu ülkedeki özelleştirme adı altında ne var ne yoksa ona buna peşkeş çekilmesinin baş aktörlerinden olan birinin neyi kurtarmasını bekliyor acaba insanlar?

  ya arkadaş aklınızı başınıza alın, sayın cumhurbaşkanımız recep tayyip erdoğan'ın insanların yaşamlarına müdahale etmesine tepkimiz dışında akp'ye gelen en büyük eleştiriler özelleştirmelerle ülkede değer ifade eden şeylerin hiç edilmesi, gülen cemaatine her türlü imkan verilmesi, ortadoğuda sürekli yanlış hamleler yapılıp ülkenin sığınmacı merkezine çevirilmesi, çözüm süreci diye diye teröristlerin istanbul'da bile yol kesebilir hale gelmesiydi

  bunların da yaşanmasında baş aktörler ali babacan ve ahmet davutoğlu'ydu, balık hafızalı olmayın
176 entry daha