• futbolun (bkz: kaan kural)'ıdır kendisi.
  • ekran karşısında rahat tavırları, bence yetenekli anlatım tarzı ile izlettiren yorumcu. eğer tv de ya da youtube ta rastlarsam izlerim. lovren için yaptığı yorumlar ingiliz basını gibi olduğu için bize garip ve aşırı geliyor ve doğrudur bence popüler bir türk oyuncu için aynı yorumları yapmaktan çekinir. ha bi tık altını yapar belki ama aynısını demez diye düşünüyorum. bunun harici sürekli geriye gidip şu tarihte şu oyuncu şöyleydi falan anlatımı güzel.
  • delirdiğini düşündüğüm yorumcu.

ard arda bu kadar deli saçması söz başka türlü söylenemez çünkü.
  • konuşurken kameranın üzerinde bir yere odaklanmış gözlerle konuşarak izleyenleri gıcık etmeyi başaran fanatik beşiktaşlı eski basketbolcu.
  • bu dünya'da kışın kafası hiç üşümemiş olan birisi varsa o da ali ece'dir.
  • emrah bayraktar konuşurken araya sürekli araya girmesi, espri yapmaya çalışması sinirimi bozan adam. emrah bayraktar'ın futbolun içinden gelmesini çekemiyor ve 'yok ya ben de çok şey biliyorum' modunda kendini ispatlamaya çalışıyor. adam alttaki videoda altyapıdaki sorunu anlatıyor bi sus lütfen yalvarırım bi sus. 'al bundy gibi olurum ehehehehe'. video güzel bu arada izlemenizi tavsiye ederim.

https://youtu.be/htxghumg2bk?t=1984
  • ne kadar berbat yönetildiğimizi tivibuda yeniden dile getirmiş yorumcu.

özetle :

‘’vida'ya yazın gerçekten 15 milyon euro'luk teklif geldiyse ve satmadılarsa şimdi 7-8'e satmaya gerek yok. oyuncuların maaşları düzenli ödenemediği için oyuncular elden çıkarılıyor. asıl sorun budur. quaresma zaten gördüğü kırmızı kart ile ben gitmek istiyorum kardeşim dedi. quaresma taraftarı fikir olarak birbirine düşürüyor. bazı maçlarda çok iyi oynuyor övüyorsun, bazı maçlarda bu adam işte bu yüzden barcelona'da chelsea'de kalamadı diyorsun. bir yönetim kurduğu kadronun maaş ödemesini başaramıyorsa bu kadroyu hatalı kurmuş demektir. beşiktaş yönetiminin hiçbir plan programı yok." dedi.
  • alakasız bir konudan konuyu lovren'e getirip laf soksa da twitter'daki şakşakcılar alkışlasa.
  • gerekli gereksiz cebinde ne kadar bilgi varsa aktarıp “bakın ben çok şey biliyorum” diye gözümüze sokmaya çalışan adam. yorum veya tespitleri son derece düz mantık olmakla beraber bunları t shirt, bandana, konu dışı gereksiz bilgileriyle süsleyip insanların gözünde “harika adam yeaa” övgüleri alan futbol yorumcusu.
  • eskiden cazip gelirdi anlatım tarzı verdigi bilgi kullandığı içerik ; simdilerde sanki herkonuda detaylarla tarihlerle konuya girememesi biraz zorlama gibi .
    neticede akılda kalan kayda deger bir anlatımı kalmadı...
    kahrolsun popülarite .
hesabın var mı? giriş yap