şükela:  tümü | bugün
  • eyüp anadolu imam hatip lisesinde öğretmenlik yapmıştır.2000-2001 senesinde ben hazırlık okurken türkçe derslerimize gelirdi.çok iyi bir yazar ve öğretmendir.

intikam,
    mafya kıskacında vurgun,
    insanlık ayağa kalk,
    güldeste(şiir derlemesi) eserlerindendir.
  • 1993-1996 döneminde edebiyat öğretmenim olmuş değerli romancı...
  • ben kitapları çok severim. hatta galiba kitapları kitap okumaktan daha çok seviyorum. okuduğum, okumak istediğim, başlayıp bitiremediğim, tekrar tekrar okuduğum yüzlerce kitabım var. matbaaya karşı çıkan adamlar gibi bende elektronik kitaplara karşı çıkıyorum, sevmiyorum.

bu kadar ön bilgiden sonra şunu söyleyeyim; okuduğum için pişman olduğum, daha sonra varlığına tahammül edemeyip kitaplıktaki değer kitapların arasında durması istemediğim için çöpe attığım tek kitabın (bkz: intikam) yazarıdır ali erkan kavaklı.

kitabı çöpte görünce şaşkına dönen annem ve kardeşim biff bile çöpe atmışsa nasıl bir kitaptır bu diye meraktan çıkarıp okudular kitabı. sonra gene attılar.
  • bana hayatımda ilk defa bir oturuşta bir kitap bitirten (bkz: gülü koklayamadım) mütevazı, samimi,nadide öğretmen ve yazar.

2003-2004 senesinde okuduğum lisedeki (bkz: arifiye anadolu öğretmen lisesi) konferansına icap edememem içimde hep bir ukde olarak kalmıştı. nihayet bugün öğretmenlik yaptığım okuluma seminer vermeye geldi de tanışma, hasbihal etme ve o, en sevdiğim kitabını imzalatma fırsatını buldum.
  • "başarıya götüren yol" isimli kişisel gelişim kitabının yazarı.
  • yüzyılın pedagojik yanlışı karma eğitim adlı kitabında kadınların matematik falan öğrenmemesi gerektiğini anlatan dinci yobaz.
  • https://www.yeniakit.com.tr/…mdir/ali_erkan_kavaklı sitesinde listelenen derin çeteye pusu isimli kitabında fetö liderine övgüler dizmiş olan ve üstüne bir de 15 temmuz diriliş destanı diye kitap yazmış olan kişi. bunların bu çapraşık ilişkileri hiç bitmeyecek sanırım...
  • "fen bilgisi kitaplarında niye hep doğadan bahsediliyor da allah'tan bahsedilmiyor" diye sormuş zıryobaz. bir de öğretmenmiş, tüküreyim ben onun öğretmenliğine.
  • https://m.yeniakit.com.tr/…lik-asiliyor-835253.html

burada dursun bir gün birileri bu adamın kim olduğu hakkında bilgi sahibi olmak isterse bu tezini okuyarak hakkında fikir sahibi olur.