• sonunu düşünmeden yapılmış eylem.
    bayağı derine gömmüş.
    kızcağız gömüldüğü yerden çıkabilirse hayatına zombi olarak devam eder artık.
  • hiç umrumda değil nişanlısını gömmesi çünkü nişanlısı da memnundur bu durumdan. esra erol'un kardeşiymiş, eğitimlidir ailesi bi zahmet kendi kendini savunsun. layıkı budur ki esra erol öyle uygun görmüş.

ama bu kişinin şu sözlerine dayanamadım: "öyle bir süreç ki, kurunun yanında yaş yanıyorsa da bu normal yani. ergenekon davalarında da öyle oldu. oturduğu yerden kimsenin cumhurbaşkanına küfretmeye, türk halkına ‘beyinsiz’ demeye hakkı yok! kimse kusura bakmasın. suçsuz olan gelsin. yargılanıp aklansın. neden korkuyorlar suçsuzlarsa!" bu kişi kurunun yanındaki yaşlardan birinin kendisi olmayacağını bildiği için bu kadar rahat konuşuyor. suçsuz olan yargılanıp aklansın demiş. ne desem gg. adam ülkenin durumunu bu sanıyor. sanıyor ki temiz bir yargımız var suçsuz olan kimse içeri atılmıyor, işten çıkarılmıyor. sanıyor ki sayısı 100 bini geçen khk ile işten çıkarılan insanların hepsi suçlu çünkü suçsuz olsa devlet neden işten çıkarsın ki. evet böyle düşünenler azınlık olmadığı için bu durumdayız.

aslında ben bunların buna inandığına inanmak istemiyorum bilerek salağa yatıyorlar. eğonomi çoğiyiciler de öyle. yok abi bu kadar salak olamaz bir insan, bu kadar kör olamaz ülkesinde olanlara.
  • ahahah götü kalkmış net
  • esra erolun kendine zengin koca bulmasından sonra, kız kardeşine de zengin bir koca buldugu evlilik. yakışır esra erola. bu kadın şeytana bile papucunu ters giydirir
  • sabahtan beri alişan'ın bir şarkısını hatırlamaya çalışıyorum ama nafile. nihat doğan'ın bile akılda kalan bir şarkısı var ama buna bulamadım. o yüzden klasikleşen soruyu soralım. (bkz: alişan kim amk?)
  • bu kadın bu sözler üzerine hala evlilik kararını gözden geçirmiyorsa mutsuz olmayı da hak ediyordur. seneye aldatılması ve ağlaması haberlerini okuruz. o zaman hiç birimiz seninle empati kurmayacağız eda, kusura bakma :)
  • yalakalıkta zirve yapmış ,bayrak sallamış.
    ama bu adamla evlenenecek olan kadının da kendisine hi saygısı yokmuş.nasıl bu kadar söz sahibi yapar bir başka insanı kendi üzerinde , görünür de modern konservatuvar mezunu kılık kıyafet modaya uygun ama zihin örümcek ağı.
  • neden bu yaşına kadar evlenemedigi ortaya çıktı
  • gitgide daha da komikleşen ülkemden beni nasıl olduysa şaşırtmamış/şaşırtamamış röportajın özüdür. artık alişan, demet akalın gibi daha konuşmayı öğrenememiş fakat nasıl olduysa boş beleş ünlü kontenjanından yerlerini almış ünlülerin açıklamalarına tepki veremiyorum. buna verilebilecek tek tepki de ağlamak olurdu ya neyse.

buradan sözüm eda erol'a: sevgili edacığım çok güzelsin! hayatını geçirmek istediğin adam cumhurbaşkanına söz verdiği icin bir an evvel evlenmeye calışan, aklınca seni övüp aslında yerin dibine geçirebilecek gaflar yapabilen, daha şimdiden evlendiğinde sana nasıl ataerkil bir evlilik yaşatacağını açık açık söyleyen bir adam mı? gerçekten mi?

yol yakınken kaç kızım, yol yakınken kaç!
  • gerçek adı serkan burak tektaş olan birinin röportajı.
hesabın var mı? giriş yap