2 entry daha
  • videosu uçurulmuş abimiz
  • izmirli'dir...

halkın bir kısmının duygularına tercüman olmuş.
    kalan kısmı da belki fe'yzalır şu sözlerden.
    ne güzel laf etti:
    " hanımın yok, araban yok, aç geziyorsun..."

zaman, "bir lokma bir hırka" zamanı değil. eskiden lüks diye tabir edilen çok şey, şu an temel ihtiyaç.

ve evet, sen temel ihtiyaçlarını karşılayamıyorken, ülke borç batağındayken, geçtiğin yola dünya para ödüyorken, komik miktarlarda çocuk yardımı alıyorken;
    kusura bakma ama bizim ancak kıçımızdaki yırtık donu kıskanır avrupalı !

videodaki abiye selamlar. izmir'e tekrar yolun düşecek olursa bir bira ısmarlarsın artık *
    ( bizde para yok, biliyorsun... idare et canını yediğim )
  • nadir alamancılardan
  • söylediklerinde tek bir yanlış yok , o kadar haklısın ki abi.

özellikle " hanımın yok , araban yok , aç geziyorsun. "
  • adam resmen bana hitap etmiş. ev yok, araba yok, para yok, eş yok. hala umutla birşeyler düzelir diye bekliyorum.
  • avrupa'nın herhangi yerinde bir süre yaşayıp da türkiye'ye gelen insan 1 haftada bu raddede sıyırabilecek noktaya geliyor, üstelik kendi memleketi olmasına rağmen.

biz de buraya mahsur kalmışız 7/24 bu kaosta, bir şekilde aklı başında hayatta kalmaya çalışıyoruz.

tanım: haklı bir abimizdir.
  • her şeyin temeli eğitim sözünü ispatlar nitelikte konuşan eğitimli abimizdir.
  • ha ha ha valla helal olsun super tespitler yapmis abimiz
  • video içeriği 10/10 fakat birşey dikkatimi çekti izmir bornova da korona kontrol altına alınmış herhalde 4 tane maskeli insan saydım. video tarihi yeni mi eski mi bilmiyorum.
    edit: bütün filozoflar mesaj kutuma yağdı
    güzel dille cevap veren arkadaşları tenzih ederek e-be. mına koduklarım bu agresiflik neden ? 4 5 kişide maske gördüm,belli ki ocak şubat ayı videosu onu anladım,wuhandan haber gelmeye başladığı zamanlardı demek ki. suç işlemişim gibi davranıp mesaj yazanların kalbini sikeyim.
  • izmir karşıyaka'da yapılmış röportajdır. buradan almanya'ya giden gurbetçiler böyledir. zamanında babam ve amcamda gitmişti ve bu düşüncede olan insanlardır.
23 entry daha
hesabın var mı? giriş yap