• büyük şarkıcı, dahi besteci orçun künek'in ilerde besteleyeceği şarkılara verebileceği isimlerdir.

- çok fazla fındık fıstık yedim bebeğim düz duvara tırmanıyorum
    - romantik film aldım sevdiceğime korsan çıktı
    - aşığım sana ama kontörüm bitti
  • reklam yapma uğruna kimseyi tokatlayamam bebeğim (dance mix)
  • ramazan yeni rakı

a - yüzü

1- düşündükçe bolu dağındaki esnafın halini süremedim kamyonumu bolu tüneline doğru mi’can. ( yol türküsü )
    2- okuyacak bir satır bile yazı bulamayınca kaavenin tuvaletinde koyun saydım içimden, uyumuşum zıçarkene.
    3- ilk kez çarşı izninde hoşlandım o bıyıklı dilberden. ( asker türküsü )
    4- tam sekiz yıl oldu, taşak ile göt deliği arasındaki mükemmel boşluğa dil değmeyeli. oh bebek değmeyeli. ( trance )

b - yüzü

1- wave formatında kaydettim bu şarkımda aşkımı sana, sen ise mepeüçe çevirip sıkıştıracaksın biliyorum a şerefsiz! (protest)
    2- horlayanda nazlı yarin ümüğüne çökesim gelir. ( lounge )
    3- erken geliyormuşsun dediler, kız vermediler diloy loy. ( halay )
    4- bir avuç tuzlu fıstığı paylaşırken bank köşelerinde dostlarımla hiçbir zaman söyleyemedim avuçlarımın terlediğini. ( şiir )
    5- avatarını görünce titrer bedenim. ( slow )
  • suphe ederim mavi gozlu kuzey avrupa insaninin samimiyetinden (uzun hava)
  • -siyasetten hiç haz etmem ama ahmet kurtcebe alptemoçin’in yeri bambaşkadır benim gönlümde. (senfonik uzun hava)
    -jamiroquai’in tek adam değil aslında bir gurup olduğunu sanki yıllardır biliyormuş gibi yaptım geçende arkadaş ortamında. (punk-soul)
  • seyfettin alayınaisyan'ın debut albümü. seyfettin bu albümünde belli bir tarzla sınırlı kalmayıp vizyonunu geniş tutmuş ölümsüz bir eser armağan etmiş bizlere.

a - yüzü

1-nihilist tavırlarım yüzünden çok çektim asker ocağında (asker türküsü)
    2- gotik hatun getirince eve aforoz edildim aile meclisinde (düğün halayı)
    3-kayseri ye pastirmayla gidilmez (iç anadolu bozlak )
    4-goççum çayyolunda modifiye doğanla gezerken tikiler rencide etmesin seni (ankara havası)

b- yüzü

1-bıyıksız efe heykeline tip tip bakarkene gözaltına aldı jandarmalar (aydın yöresi)
    2-harlemdeki hareketleri kazlıçeşmede yaptım pata küte daldılar kahvenin önünde (zeytinburnu rap)
    3-beyonse meyonse halt etmiş kıvırtmakta yarışırım köçeklerle (r&b- batı karadeniz fusion)
    4-yarim seranat yaparkene gül aldım ağzıma lakin dikenli imiş parelendi ağzın içi ah dostlar vay düşmanlar (flamenco)
  • modarrarettin antifrizgillerden'in son single'ı ;

"yahşi olur tibet öküzü, kuyruğunu kesmeden yeme"

bu über post-sibernetik çalışma tüm fizikmarketlerde yer almaktadır, itinayla edinmenizi tavsiye ederiz.
  • "ulan sen ivy leaguelere gidecek bir insandin benim gozumde"
  • " kıpır kıpır oldu yüreğim senden alınca bir ileti"
  • cabbar papatyadalı’nın selef olmam halef olurum isimli yeni single’ı mc ve cd olarak müzik marketlerde

a yüzü

1. selef olmam halef olurum.
    2. kahve yaptın final döneminde sabahlayan sevdiceğime

b yüzü

1. yarim ismini asfalta yazanda tip tip baktı karayolları görevlileri
    2. nöbetçi kolluğuna kaptanlık pazubandı muamelesi yaptım askerlik boyunca
hesabın var mı? giriş yap