• iade talebi oluşturdum. evden alınacaktı kargo. aradık işte randevu aldık. eleman geldi iade etiketi var mı diyorum yok biz de öyle bir şey olmaz diyor. dedim talimatlarda “kurye getirecek talimatı yazdırmak isteğe bağlıdır” yazıyor. yok etiketi biz getirmiyoruz dedi. neyse çıkarttım yazıcıdan, yapıştırdım. kurye gittikten sonra amazon'a yazdım canlı yardımdan. sizin çıkartmanız gerekiyor diyor. dalga mı geçiyorsunuz isteğe bağlıdır yazıyor diyorum. aradım en sonunda. telefondaki hanımefendi çok anlayışlıydı sağolsun, kuryenin getirmesi gerekiyordu özür dileriz dedi. yani iade için eve geleceklerse çıkartın uğraşmayın kuryeyle.
  • teşekkür etmek istedim. altıüstü bi pijama almıştım koliye koymuşlar kağıtla koruma bariyeri oluşturmuşlar. hayatımda aldığım en özenli kargoydu :)
  • dün amazon uzerinde bir kitap gördüm. sonra farkettim ki turkiye'de yok ama amazon almanya üzerinden alınabiliyor. oglen 12:30 gibi siparis verdim. hemen kargoladilar. kitap polonya'daymis, önce leipzig'e gitti. sonra gece türkiye'ye geldi. saat 3 gibi teslim ettiler. manyak mısınız oğlum siz.
  • aldığım ürün elime ulaştıktan 1 gun sonra 110 tl indirime girdi, iade edip yeniden almak yerine 110 tl indirim yapar mısınız diye sordum olmaz dediler.
    kullanılmış ürünü iade alip yenisini 110 tl ucuza yollamak istiyorlar o kadar kargo masrafını katlanıp çok mantıksız. amazon bu haliyle bile diğerlerinden onlarca kat daha kullanıcı dostu ama bu son olay çok mantıksız soğuttu kendinden
  • olm siz manyak mısınız? aldığınız ürün indirime girince neden ve nasıl ve sadece buradan fiyat farkını talep etme lüksünü kendinizde gördünüz? bunu kim yapıyor ki amazon yapsın? bugün atıyorum levis'tan aldığınız bir gömlek vs indirime girince mağazaya gidip de ben bu gömleği şu fiyattan almıştım bana üstünü geri verin mi diyorsunuz?

bugüne kadar yaklaşık 30-40 alışveriş yaptım amazon'dan, bir kere bile üzmedi. umarım türkiye şartlarında böyle devam ederler de yüzümüz gülmeye devam eder.
  • bodruma 2 günde teslim mükemmel
  • birçok ürün yelpazesinde pahalı nadiren uygun fiyatları olan online alışveriş sitesi.
    tdk'da 114 tl olan kitap burada 213 tl mesela.
    az evvel de kitaplarım vaaağğ tem senlik gelsene güzelim temalı bildiri attı.

tek sevdiğim yanı müşteri hizmeti + ürünü kendi depolarından gönderiyor olmaları. bu şu demek hiçbir yerde bulamadığını bulabilirsin demek.
  • alışverişte öncelik olayı harika olan site. çok ince düşünmüşler. 5 paket bebek bezi siparişi veriyorum. bir paketi ertesi gün teslimat oluyor, kalan dördü sonraki gün. resmen bezsiz kalmayalım diye önceden bir paketini yolluyorlar. tek siparişi iki kargoya bölüyorlar .teşekkürler
  • türkiye'ye giriş yaptıkları günden beri kullanıyorum. satıcısının amazon olduğu hiçbir alışverişte sorun yaşamadım. kargolar genelde 1 2 günde sapasağlam geldi. prime üyeliğimi de aldım. her ay twitch'te arkadaşlarıma abone oluyorum :d
  • ben çok ama çok memnunum, bu yeni nesil kolay gelsin kargoyu da beğendim, iyi ki girdi amazon türkiye pazarına.
hesabın var mı? giriş yap