• aynı zamanda taşakları için ekstra çantalara sahip olan insandır.
  • benim bu...

ameliyat olmadan önce deli gibi korkardım. sağlığıma kavuşunca ve hayatım tamamen değişince ameliyat olmayı iyileşmek olarak değerlendiriyorum ve korkmuyorum.

zaten hissetmiyorsunuz ve bir anda olup bitiyor. ameliyatı 8 saat sürmüş ve sonrasında 7 ay iyileşememiş biri olarak ben bunu diyorsam ufak ameliyatlarınız için endişelenmeyin.

iyi bir doktor bulma stresine girmeniz daha anlaşılabilir. ortopedi doktoru ihtiyacı olana yardımcı olabilirim.
  • kesinlikle ben.
    7-8 defa ameliyat en ağır tedavilerden sonra
    rutine biniyor amına koduğumun olayı.
    yalnız şimdi aklıma geldi.son 2 yıldır bıçak altına yatmamışım lan.
  • bendir, hayatı s*kime takmıyorum zaten ameliyat neymiş diyerek 2 çok kritik hayati ameliyat geçirdikten sonra hala s*kime takmıyorum.
  • evet bu benim.30 yaşıma kadar hemen hemen 10-11 operasyon oldum. o yüzdendir ameliyat olmadan önce narkoz için muayene olurken " daha önce ameliyat oldunuz mu?" sorusuna evet yaklaşık olarak 10 dediğimde doktorun ve yanındakilerinin suratı cok güzel oluyor * üstelik bu ameliyatlarımın 2 tanesi ağır ve " sağ çıkamayabilirsin" denilen operasyonlardı.
  • dr lara güveniyordur
  • ameliyata alınmadan önce nabız ve tansiyonum ölçüldü. dinlenme pozisyonundaki birinin nabız ve tansiyonu alındı. yanlış ölçtüğünü düşündü hemşire, tekrar ölçtü. sonuç aynıydı. hemşire şaşkın, ben hemşirenin şaşkın olmasına şaşkın.

bazı durumlarda kabulleniş ve teslimiyet en büyük güçtür.
  • bu kişi benim. hatta çok eğlenceli bulurum.
  • bir an önce bitse de iyileşsem diye düşündüm. ben neden strese gireyim, doktor düşünsün. ben mi yapacağım ameliyatı?? bir de son zamanda yapılan bir saçmalık olacağı ameliyatın videolarını izlemek. yahu ne amaçla yapılır bu anlamam mümkün değil. doktor olduğum halde asla izlemedim, yapanı da anlayamadım.
hesabın var mı? giriş yap