• sayesinde tyra banks`in ne kadar sonradan gorme ve kendini begenmis oldugunu ogrendigimiz programdir. yamulmuyorsam su an 15.cycle devam etmektedir.
  • 15. seriyi ann ward adlı bir kemik torbası kazanmıştır.

bunu güzel bulanlar beni iğğğrenç bulsa hiç alınmam...
  • yakinda rusya versiyonu cikacak olan programdir. rusya versiyonun sadece goze hitap edecegini dusunuyorum zira amerika versiyonunda ki gibi cirkin karilardan top model yaratmaya calismayacaklar. cirkin karilarin cikartacagi cirkef kavgalar gibi programda reytingi tavana cikartan ogelerde olmayacagi icin standart bir guzellik/model yarismasina donusecek gibi gorunuyor.

amerikan versiyonunu izleyenler rus versiyonunun model secimlerine soyle bi baksinlar:

[http://www.topmodel-muz.tv/ http://www.topmodel-muz.tv/]

hak vereceklerinden suphem yok...
  • canada's next top model ve australia's next top model seklinde 2 degisik uyarlamasi daha mevcuttur. amerikadaki secmelerine giden oda arkadasimi acikli bir gecmisi yok diye geri cevirmis bir programdir. 16. sezon da 23 subatta basliyor.
  • 16. cycle da resmen erkek katılmıştır ve de elememekte de diretiyorlar umarım sonunda ann gibi birinci olmaz.
    edit:sonunda elediler ve artık dünyanın en mutlu insanıyım bana ne oluyorsa
  • geçen sezon iskeletor ann bu sezon çemçük ağızlı brittany. bir önceki krista white yi görünce iki gece uyuyamıyorum zaten... jüri programa çıkmadan ne içiyorsa aynısından istiyorum.
  • bunun gecmis bolumlerini, maraton halinde yayinlayan bi kanal var amerika'da; maraton, yani o gun o kanalda baska hicbir sey yayinlamamak nerdeyse. sabahtan bi basliyor diyelim, her gecen 1 saatte, 1 model eleniyor, bitiminde de o cycle'i kim kazanmis gormus oluyoruz. yanlis bilmiyorsam 15 modelle baslaniyor, sen hesap et artik :/ evet, ben, sapik gibi, yakaladigim an, bos gunumun tumunu tivi basinda, hipnotize olmus sekilde bu programa ayirabiliyorum bazen. en basindan yakalasam, daha kimbilir ne kadar surecek... modellik de neymis meeeehh diyenler bi goz atabilirler, nesi var fotografin gayet duzgun, guzel iste dediginiz kizin durusuna/bakisina, 87 tane kusur bulabiliyorlar cunku.

bunun gibi yakaladigim an sapikca kacirmadigim bir baska program icin :

(bkz: project runway)
  • nigel barker ve mr. j ile yollarini ayiran program. kelly cutrone juride olacak bu sezon da gecen sezon oldugu gibi. moralleri bozmadi mi? azcik bozdu bu durum.
  • kendi prototiplerini yaratmıştır artık: getto siyahi kız, red neck güneyli kız, single mom, büyük beden kız gibi vazgeçilmez karakterleri her cycle'da mutlaka olur.
  • son yayınlanan 19. sezonu da mideye indirdikten sonra, 20. sezonun erkek modellerle yapılacağını öğrenmiş olduğum yarışma. şu saatten sonra izlemeyi düşünmüyorum. bak gözlerim kapalı -.-
hesabın var mı? giriş yap