• amerika da bizim bildigimiz asker trasinin karsiligi crew cut olarak gecer. bi de sonuna bi tamsayi eklerseniz uzunlugunu da az cok ayarlayabiliyorsunuz.
  • eğer saçınız bir zencininkine benziyorsa yapılası eylem. hem harlem gençleri gibi tıraşlar olabilmek de mümkün..

http://www.donuz.com/…r-time-union-square-new-york/
  • amerika'da yaşayan ve saçı olanların gerçekleştirdiği eylem. eğer amerika'ya gidersem yapacağım eylem.
  • haftasonundan baslayarak memorial day i hatta abartip ertesi gunu de kullanip tatile giden ve eger dogruysa 35 yildir berber olan italyan asilli "bill" i dukkaninda bulamamamla basladi heyecanli surec.bill philadelphia suburb de,kesim ucreti yani ortalama 'kirpim' suburb berber ucretinden 2.5 kat pahali,turkiye de iyi berberlerden de ortalama 3 kat hizli(hiz her zaman iyi degildir belirtelim kaynamasin,dogru mudur hanimlar) bir arkadas.neyse evden berbere gidecek gibi ciktigimdan,yani sadece boya badana ve berber icin giydigim tshirt un uzerimde olmasindan ve bill in dukkaninin kapali olmasi neticesiyle yeni bir maceraya yelken actim. uzun bir turdan sonra cutter's corner, berberlerin 1.5 lira tavuk doner ayran kombocusuna denk gelen berberde karar kilmis bulundum.duydugum cogu muhabbet,entryler vs vasitasiyla bildigim gibi ne soylersem berberin kafasina gore keseceginden emin oldugum bayan berbere(berbera),sadece as short as possible diyerek sureci baslattim.bu arada klasik oturustan farkli olarak aynaya sirtiniz donecek sekilde kesiliyor saciniz,operasyon sonunda 'tadaa' diyerek donduruyor berber koltugunu, o zaman anliyorsunuz durumu.uzatmayayim,hersey tamamladiginda inanamadim, gayet guzel kesmisti barbera.yanlar makina ile,ustler makasla alinmisti ki makas cok nadir kullanilir genelde makinayladir kesim sureci.neyse komik ucret guzel tiras,eve gelip dus almamla ayna karsisinda gordugum sol ust taraf saclarin emo saci gibi 3 cm salladigini gormem,sag tarafin ise infinity pool gibi duz gidip birden 90 derece asagi gitmesini gormemle yikildim.aksam kendim duzeltecegim.
    (bkz: infinity pool)
    (bkz: kendi sacini kesmek)
    (bkz: yine bana husran)
  • - usta enseyi usturayla almayaydın!
    + sorry, dude!
    - saçı da evde yıkayacağım bu arada.
    + lmao.
  • berberin iri kalçalı zenci bi kadın olduğunu görüp dumur olmaktır.
  • grand theft auto oyunuyla ilgili şeyin simülasyonunu gayet rahat yapılabilir. taşlıbayır'dan dahi !
  • tehlikeli durumdur. sonunda kafayı 3'e vurdurmak durumunda kalabilirsiniz.
  • amerika'da bir berberden memnuniyetle ayrilmak, turkiye'de bir devlet dairesinden elinde parayla gule oynaya cikmaktan daha dusuk olasikli bir durumdur. adamlar mars'a robot gonderiyor, sac kesemiyor.
    pek sevimsiz bir deneyimdir. genelde sac kesenler evde sogan dograrken aniden ben neden sac kesmiyorum ki diyerek salona kosan kadinlardir.
hesabın var mı? giriş yap