• bu rahatlik, bu alisiklik, amerikalilarin ben ve teoman gibi telesekretere mesaj birakamayanlardan olmadigini ogretir bize. karsisinda adam varmis gibi bir rahatlikla, sifir robotlasma efektiyle bulbul gibi sakir telefonun tellerinin obur ucundan telesekreter magduru sahislar. cok takdir ediyorum bu insanlari; "iiii", "istee", "ee.. neyse" kelime ve baglaclarini kullanmadan bir gun anlamli ve hatta olaylarin gidisatini kokunden etkileyecek bir telesekreter mesaji birakabilmek benim de hayallerimde on planda yer aliyor. boyle sig hayallerim var cunku: zengin koca, yat, kat, basarili telesekreter mesajlari ve petting zoo.
  • amerikan film klişelerindendir. komikli telesekreter mesajım olsun isterdim hep.
  • yıl olmuş 2013. daha az önce 2012 yapımı amerikan filmi izliyorum. hala neredeyse her evde telesekreterli telefon var. cep telefonu varken bu cihaza ne gerek var ? amerikalılar filmleriyle bizlere bir mesaj mı vermek istiyorlar acaba ? anlayan beri gelsin..
  • ben gerçekten merak ediyorum. yani telesekreter özelliği sadece amerika'da mı geçerli? ve neden telefonlar daha 2 çalışta direk telesekretere düşüyor.
hesabın var mı? giriş yap