• içi boş kapı.
  • (bkz: mdf)
  • ahşap mobilya kapıya göre neredeyse 1/3 oranında daha hesaplı, ancak iyisinden yaptırılırsa gayet şık ve kaliteli olan kapı türü.
  • 1 taneye ihtiyacınız varsa çok pahalıya mal olur. çoğu firma yapmaz zaten, genelde 3 ya da 4 tanenin altında sipariş almazlar, alsalar bile korkunç pahalıya gelir. 1 tane kapı yapmayı kabul eden birini bulunca da sevinçle siparişinizi verir sonra da hem maliyetin yüksek olduğunu, hem de firma konusunda seçici davranma şansınız olmadığından beceriksizlerin eline düştüğünüzü anlarsınız.

fiyat sorarken "abla kaç tane yaptırcan, 50 tanenin üzerine indirim var" diyen bile oldu.

kardeşim ben seni ararken "iyi günler, ben müteahhit mermaid, bizim sitenin kapı işini size vercem" demedim ki "iyi günler, ben mermaid, 1 oda için amerikan kapı lazımdı da... fiyat alacaktım" dedim, di mi?
  • koçtaş, bauhauhushus, praktiker gibi yapı marketlerde bulunabilen kapı çeşidi.
    eğer ihtiyacınız olan kapı çok abuk bir ölçü değilse kolayca alır taktırırsınız.
  • tartışmalara kapı çarpılarak son verilen evlerde düşünülmesi bile korkunç kapı. öyle bir kapı ki çarpıyorsun ama çarpacağına diğer tarafa gidip sana geri dönüyor. bu hareketi yapan kişi eşikte durup vır vır konuşmaya devam ederse kapı da burnuna çarpıyor. allahın sopası yok kapısı olsa olurdu adı.
  • küçük esnafta yaptırmak suretiyle derdinize derman bulabileceğinizkapı türü.. www.suratoglu.net var benim bildiğim. bir iki iş yaptırmıştık vaktiyle..
  • aslında diğer kapılardan pek bi farkı olmayan ahşap malzeme kullanılan kapı çeşididir. görünüş itibari ile modern durur kapının iç kısmı boştur. müteahitler bu kapıları tercih eder çünkü ucuz ve görünüş olarak güzeldir..
  • kullanılan malzemenin dandik olmasından ötürü, kapıya 3 vida ile monte edilen kapı kolları, bir süre sonra elinizde kalmaktadır. henüz bir çözüm bulabilmiş değilim. bilen duyan varsa beri gelebilir. işbu entry bir süre sonra çözüm odaklı olarak güncellenecektir.
  • (bkz: korku filminde ürkünç evden inatla taşınmayan aile)

hayır bir de kendilerini odaya kitleyip, saf saf kapının kendilerini koruyacağını düşünüyorlar.

nerde petekli kapı nerde yaşar usta'nın masif ahşap kapısı.
hesabın var mı? giriş yap