vardevela

  • 4176
  • 4
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

eşcinsellik

peşin edit:
aşağıdaki imgur linklerine alternatif olarak hızlıresim linkleri de eklendi.

****************
tanım: cinselliğin kendisi tamamen ortadan kalkıncaya kadar devam edecek olan cinsel yönelimdir.

cinsel yönelim nedir, cinsel çekim nedir?

hadi gelin beraber bir test yapalım. görelim bakalım cinsel çekim ve cinsel yönelim nasıl bir şey?

sizin için bir klip seçtim. klipte madhuri dixit oynuyor. madhuri; film çekildiği dönemde hamile imiş. zaten güzel bir kadın. ama bir de üzerine hamile kadınların kendilerine has ışıltısı binmiş.

bu klibi seçmemin nedenleri şunlar:

1) hint sinemasında öpüşme ve sevişmeye yer yok. bu yüzden göstergenin dibine vuruyorlar.

2) çünkü doğulu. hollandalı arkadaşım dubai ziyaretinde gördüklerine inanamamış. “kadınlar burunlarına kadar peçe ile kapalı. bir tek gözleri açık. ve resmen gözleri ile konuşuyorlar. biz cilveleşme ve şehvet denilen şeyi çoktan unutmuşuz.” doğru söylüyor. vajinasından muz fırlatan kadın görüntüsü bir yere kadar götürüyor.

3) ben hindu kadınların, göbeklerini açıkta bırakan bluzlerini ve başlarına örttükleri yarı şeffaf örtülerin arkasına saklanmalarını çok güzel buluyorum. yine madhuri dixit’in choli ke peeche (peçenin arkasında ne var) klibini izleyin. suratını aynalı peçe ile kapatan ve nefes aldıkça göğüsleri inip inip kalkan kadınların görüntüsü gerçekten çok nefes kesici. hadi arkadaşım ya! içindeki binbir gece masalları ruhunu uyandır biraz.

evet şimdi klibe geçiyoruz. klibi sakince tamamen izledikten sonra yazımıza geri dönüyoruz.

kaahe chhed mohe

şimdi yazıya geri dönelim.

şu aşağıdaki kareleri gördünüz mü? bunları yakalayabildiniz mi?

gözler
gözler

ayaklar
ayaklar

yüz
yüz

bel
bel

eller
eller

nasıl etkileyici değil mi? dur bir dakika. etkilenmedin mi yoksa arkadaşım? emin misin?

şaka lan şaka! iki fotoğrafla cinsellik testi mi olur?

bir kere her şeyden önce mahduri abla tipin değildir. daha sonra kültürel meseleler devreye giriyor.
hindistan’la ilgili her şeyden nefret ediyorsundur veya kültürel dünyanda, klipteki gördüklerinin bir karşılığı yoktur.

zaten ben de yalan söyledim. bu klibi seçme sebeplerim de tamamen sallama idi. klibi seçmemin tek sebebi, 5 dakika süren klip boyunca görsel bombardımana maruz kalmandı.

neler gördük klipte, saray, havuzlar, fıskiyeler, ışık oyunları, ipeklilere sarınmış insanlar, kadın oyuncunun taktığı kilolarca takı, dans eden güzel bir kadın, ihtişam, şaşa, debdebe.

peki bu beş dakikalık klipte, aşağıdaki kareyi gördün mü?

gülümseme
gülümseme

adamın gözlerindeki ışıltııyı, bıyıklarını, bembeyaz dişlerini, muhteşem köşeli çenesini, gülümsemesini ve hafif serseri tavrını.

beş dakikalık görsel bombardıman içerisinde hepi topu iki saniye içerisinde geçti bu görüntü.

cinsel yönelim bir adamın maruz kaldığı onca görsel bombardıman içerisinde detay olarak verilen bir adamın çenesini fark etmesidir. sahnede raks eden onlarca kadın görüntüsünü eleyerek, arada iki saniye verilen görüntüyü yakalamasıdır.

eşcinsel erkekler, bu detay planı yakaladılar. fakat bağzıları detaydaki adamın bıyığından veya esmer olmasından veya it tavrından rahatsız olup, es geçti ve madhuri ablanın eteğindeki sırma işlemelere kitlendi.

ama bağzılarının da o iki saniye içerisinde göz bebekleri büyüdü ve yürekleri hopladı. aslında cinsel çekim denilen şey biraz böyle bir şey. ilk birkaç saniye içerisinde karar veriyoruz.

adamın teki, haremde efendilerini memnun etmek için dans eden kadınları gösteren bir sahne çekiyor. bu klipte adamlar birbirlerinden uzak ve giyinik olarak konumlandırıyor. baş dansçı kadın aşık olduğu adamı baştan çıkarmak için işveli işveli dans ediyor. olabilecek en heteroseksüel tasvir.

ancak ne oluyor? klibin çekildiği yerden binlerce kilometre ötede bir adam, klipte sadece detay olarak kullanılan adamın seksi çenesine kilitleniyor ve göz bebekleri büyüyor.

aslında biliyor musun? işte tam da bu yüzden eşcinsellik yok edilemez arkadaşım.

kırmızı pantolon tasarlayarak erkekleri ibneleştirmek, eşcinselliğe özendirmek, eşcinselliğin propapagandasını yapmak, eşcinsellerin etrafındaki erkekleri eşcinsele çevirmeye çalışması, eşcinselliği yaymak...

yürüyün gidin arkadaşım, o işler öyle olmuyor.

olsaydı eğer, 2 saniye görünen adamın capsini almak yerine mahduri'nin kınalı elleriyle handjob yapmasını hayal ederdim.

not: hay ağzıma tüküreyim. klip dedim, detay dedim, kare dedim şimdi niran ünsal gelecek.

devamını okuyayım »
04.10.2014 13:30