• " you know that l am no good" dinlerken en huzunlendigim parcasi.
  • sen güzel kadın unutulmadın unutulmayacaksın iyi ki geldin geçtin bu dünyadan iyi ki geldinde yaşamımda bir parça oldun umarım bulmuşsundur hep istediğin huzuru şarkılarını dilediğin gibi söyle sen aşk kadını rahat uyu huzurla uyu
  • sonsuzluğa ulaşmasının ardından 6 yıl geçmiş mükemmel kadın, mükemmel sanatçı.
    hayatıma kattığın mükemmel şarkılar için teşekkürler amy. seni hala her gün dinliyorum, hiç aksatmadan. çokca black'e dönüyorum ben de bu aralar, bir gün beyazı bulmak umuduyla..
  • yine bir ölüm yıl dönümünde içimi sızlatandır. ne kadar zaman geçse de üzendir.
  • çok özlüyorum. şimdi söyleyebileceği şarkıları düşünüyorum. hiçbir şey yapmasa ve sonsuza kadar tek bir şarkıyı çevirip çevirip söylese de dinlerdim. büyük bir boşluk bıraktı. müzikte, en azından benim dinlediğim ve sevdiğim kısmında bir yer kesinlikle öksüz kaldı. tek istediği babasının onu birazcık da olsa sevmesi olan bir küçük kızdı galiba. bilemiyorum. keşke mutfakta beraber ağlayabilseydik de bir arkadaşın olduğunu bilebilseydin. 6 sene olmuş, why don't you come on over amy
  • müziğini ne zaman işitsem, içimi bir hüzün kaplar. hele back to black şarkısı. keşkeler anlamsızdır, ama keşke bugün aramızda olsaydın. sana yaklaşan sesler tanıdım*, ama hala birebir muadilin yok. sesler benzese de, şarkılarını söylerken o duyguyu ver(e)miyorlar.

huzur içinde uyu.
  • hani forrest gump filmi, havada süzülen bir tüy ile başlar ya, işte o tüydür amy winehouse. öyle süzüldü geçti...

süzüldü tabiri de tam oldu yalnız eski bir müptezel için! *
  • lise yıllarımın melankolisi, yerin ayrı. huzurla uyu...
  • acaba rehab'a gitseydi farklı olur muydu diye hep merak etmişimdir. altta yatan psikolojik bozukluklar varken ne kadarı bilinçli seçimdir tartışılır. bağımlılığa yatkın kişinin ödediği bedel, yatkın olmayandan katbekat fazladır hep. sonuçların ne kadarı bizim elimizde, ne kadarı kaderimize yazılı? yine de her seçiş bir vazgeçiştir, o ise kendinden vazgeçmeyi seçti. kaldıramayacağı yükle sınanmasın kimseler.
hesabın var mı? giriş yap