• iki kişilik yatakta uzanıyorum
  • erzurum havalimanında istanbul uçağımı bekliyorum ve prenses etta james den at last dinliyorum..
  • dişçi muayenehanesinde kısa bir tuvalet molasındayım. ne yaptığımla ilgileneceğini sanmıyorum.
  • 3-4 günlük eve çıkma macerasından sonra yeniden ana kucağı.
  • neredeyse beş senedir olduğu gibi aynı kanepede trt müzik dinleyip, rakı içiyorum. balata baya sıyrıldı zaten de tam olarak ne zaman çıplak vatandaş filmine bağlayacağım, merak içerisindeyim. hayırlısı bakalım.
  • kedilere mama koydum, bira actim. arkada eric clapton-wonderful tonight caliyor, ama cok da wonderful degil tonight yani. oooyle dusunuyorum bos bos...
  • yedi kule surlari karşısında kahve içiyoruz
  • karamürsel groove cafe'de nefis kahve eşliğinde sohbet.
  • dışarı çıkmak için yeterli enerjim olmadığından, pencerenin önüne uzanmış, binalar arasından kalan gökyüzünü izliyorum. mumun bitmesi bir miktar beni dışarı yöneltse de; aspiratör ışığını açıp gerekli loş ortamı yaratarak, tembelliğime devam ediyorum.
  • bir hastanenin kemik iliği nakli ünitesinde, ikinci kez nakil olmuş, perişan bir halde yatmaktayım. %100 uyumlu kök hücreler tutmamışken, %50 uyumlu hücreler tutsun ümidiyle...
hesabın var mı? giriş yap