• başlığımızın orjinali "anal sekste ısrar eden erkeğin gizli eşcinsel olması ihtimali" idi ancak karakter sınırlamasına takıldık.

anal sekste ısrar eden erkeklerin gizli eşcinsel olması, toplumumuzun kanayan bir yarasıdır. olasılık dahilindedir ve ihtimali küçümsenecek bir değerde değildir. ancak her anal seks severe de gizli gay yakıştırması yapmamızı gerektirecek kadar yüksek bir ihtimal de değildir.

başka yöre erkekleriyle seks konusunda pek fazla fikir alışverişinde bulunmadığım için diyebilirim ki, türk erkeğinde ciddi bir anal seks düşkünlüğü var. göt dediğimiz organ bana göre pek çekici değildir mesela. sıçıyoruz ordan falan.... ama erkeklerde bir göte kilitlenme mevzusu da var, gerçek o. gayet seksi buluyorlar, amiyane tabirle göt sikmek istiyorlar. ancak türk erkeğinde bir homofobiklik de var. "bu emre var ya, vurduruyomuş olm" tarzı aşağılayıcı tabirler kullanıyorlar birbirlerinin arkasından. "götveren" diye hakaret ediyorlar. ama kendileri anal seks yapmaya çok meraklılar. toplumun aktif eşcinselleri eşcinselden saymamak gibi acaip görüşleri olduğu gerçeğini de göze alırsak bu konuda bir çelişkiye düşmediklerini de söyleyebiliriz. ancak toplumun genelinde kadınlar anal seks sevmiyorlar. erkekler bu konuda partnerlerini çok zorluyorlar. bu da çarpık ilişkiler doğuruyor. kadın hiç zevk almadığı halde anal sekse razı oluyor. bazen kabul etmeyip ayrılan kadınlar da oluyor.

anal sekste ısrar eden erkeğin gizli gay olması fikri, geçen gün çok samimi bir arkadaşımla dertleşirken aklıma geldi. kızcağızın uzun süredir devam eden bir ilişkisi vardı, çok seviyordu erkek arkadaşını. ancak erkek arkadaşının anal seks yapma konusunda bitmek tükenmek bilmeyen ısrarları bu evliliğe giden ilişkiyi kopma noktasına getirmişti. durum açık, kız anal seks yapmak istemiyor, erkek ısrar ediyor. kız ayrılmak istiyor, erkek "nolur ayrılmayalım" diye kapısında yatıyor. barışıyorlar, erkek yine anal seks yapmak istiyor. en sonunda kesin bir kararla erkek arkadaşından ayrılan kız: "madem o kadar göt sikmeye meraklı, gitsin ibne olsun o zaman!" diye gelip bana bağırıyor. sankim ben demişim gel anal seks yapalım diye.

ancak bu "madem o kadar göt sikmeye meraklı, gitsin ibne olsun o zaman" sözü, benim beynimde şimşekler çaktırdı. dedim ki, belki de eleman gerçekten eşcinseldir. leyla'dan ayrılınca belki de kendisine bir erkek erkek arkadaş bulup mutlu mesut yaşayacak. o vakit leyla'nın karşısına geçip "kızım ne yapmışsın adama yahu, kadınlardan öyle tiksinmiş ki cinsel tercihi bile değişmiş" diye dalga geçmeyi isterdim.

şimdi ben işin eğlencesindeyim. ancak bu tür sorunları yaşayan çok insan var. üstelik, ciddi bir cinsel uyuşmazlık çektikleri halde, ayrılmayı hiç düşünmemeleri beni derin derin düşündürüyor.

bir kadının anal seks yapmak istememesinin bir sürü sebebi olabilir. en başta geleni dini inançlardır. ister saçma gelsin ister gelmesin, insanlar inançları yüzünden anal seks yapmak istemeyebiliyor. bunun dışında, belki kadıncağızın bağsuru vardır. belkim her tuvalete gidişte acı çekiyordur. sonra, belki öğlen mısır yeyip taşa oturmuştur. rezil olmak istemiyordur. belki gazı vardır. belki hatuna cellat ruhlu bir doktor canlı canlı kolonoskopi yapmıştır kadın sıçmaya bile korkar olmuştur. belki anal seksin aids riskini artırdığını düşünüyor, korkusundan yapmıyordur. sebepler çoğaltılabilir.

tek gecelik ilişkilerde bu problem değildir. en nihayetinde bir daha görüşmeyeceksin o insanla. ancak uzun süreli ilişkilerde bence bu büyük bir problem. madem çok seviyorsun kızı, ısrar etmeyeceksin. olmadı, alıp karşına kızın neden istemediğini soracaksın. iddialarını çürütmeye, bir şekilde ikna etmeye çalışacaksın. olmuyorsa, isteğine saygı duyup laga luga yapmayacaksın. madem anal seks senin için olmazsa olmaz, o halde ayrıl gitsin. hem ayrılmayıp hem kafa sikmek sanırım mantık dışı. ondan sonra kız senin hakkında "gizli ibne" diye dedikodu çıkarınca da olay yaratıyorsun.

böyle sorunları olmayan insanlar da var elbette. bence de olmaması, tensel uyumun üst düzeyde olması çok güzel. ancak benim arkadaş çevremde işler böyle yürümüyor ve komik durumlar ortaya çıkabiliyor. hem zaten götçülük dediğimiz olay çirkin. alayı ipne ama işte ben erkeğim kazanovayım maçoyum diyerek toplumda kendilerine saygın bir yer kazanmaya çalışıyorlar asdsaşldkasdksiadksia

sanırım, bu konuya muhtemel author tepkisi de şöyle olurdu:

-author, anal sekste ısrar eden erkekler için gizli eşcinsel diyorlar.
    -götünü sikerim senin!
  • bundan once varilacak yargi bence adamin laftan anlamiyor olmasi, hayir dedin mi hayir yani, ne olursa olsun bes yasinda cocuk gibi durup durup ayni konuyu acmak nedir. bu cinsel bi problem diil bariz iletisimde hata var, kafa calismiyor. kafasina dipcikle vurup bayiltmak iyi bi cozum olabilir ya da direkt oldurebilirsiniz, temiz. ayrica herkes gizli gay olabilir tabii bilemiyorum, "ne alaka yaaa" diyemicem de, mesela kadinin vajinasinin fazla genis olmasi ya da adamin penisinin fazla ince olmasi bu bitmek tukenmek bilmeyen israrlarin asil sebebi olabilir, boyut sikintisi nedeniyle vajinal iliskiden tam randiman alinamiyodur falan, bi de onu denesek e gelmistir adam.. kendi icinde mantikli en azindan. daha anlasilir. escinsellikten daha olasi diye dusunuyorum.
  • - karıcım, ışıkları söndürebilir miyiz acaba?

+ hay hay.

- bu gece sana arkadan sahip olabilir miyim?

+ hımmm, olsun bakalım.

- peki sana orhan diyebilir miyim?

+ ?!??%&!?.
hesabın var mı? giriş yap