cisterna

  • 2962
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

kadınların kadınları sinir eden özellikleri

hemcinslerini uzuuuun uzun aşağıdan yukarı gözleriyle süzmeleri (kafa oynamicak) (siz hiç birbirini süzen erkekler gördünüz mü? ben görmedim)

tuvalette mağazada restoranda, ayna olan her yerde kendilerine bakıp kendilerini bile süzmeleri!!! (gözler hafif kısık vaziyette olcak bu)

her ay adet sancısı, ağda acısı filan çekmelerine rağmen düşüp bacaklarını ufacık kanatınca ağlamaları (tersine çok daha dayanıklı olmamız gerekmiyo mu mantıken? bence bu safi şımarıklık)

bi erkek yol veya yer verdiğinde "kadınım ben tabii ki vercek" kafasıyla iyiliğe teşekkür etmeyi bırak insanların suratına bile bakmamaları
kendilerini "insan" değil "kadın" olarak, daha doğrusu "bayan" olarak algılamaları ve öyle sunmaları ve dolayısıyla baymaları.. kendilerini kristal vazolarda duran kutsal çiçekler zannetmeleri ve herkesi de buna inandırmaları.. erkeklerin, kadınların sıçtığına, mastürbasyon yaptığına filan bile zar zor inanmasına sebep olacak derecede uçmuş tavırlarda olmaları..

sevgilileriyle ya da kocalarıylayken poşet taşımamaları, garsonla muhatap olmamaları, hesap istememeleri, cüzdan kullanmamaları, hatta çalışmaya bile tenezzül etmemeleri, özetle "ben kadınım, o halletsin" kafası, ama bunun yanında işlerine gelince "kadın erkek eşittir ayrım yapan göttür orospu çocuğudur" tripleri

ben feministim!!!! veya "eşitlikçi"yim diye geçinip azcık zora gelince "evin erkeği sensin sonuçta onu da ben mi yapim?" diye çemkirmeleri

lanet olası ataerkil toplum diye sızlanıp daha kendi kafalarındaki tabuları yıkmak için hiçbi çaba sarf etmemeleri, hatta onların farkında bile olmamaları.. kadınlara cinsel özgürlük diye entel entel zırlayıp sevişmek isteyen erkeği ırz düşmanı ilan etmeleri! "bekaret iki bacak arasında diildir tamam mıı" şeklindeki sözde başkaldıran şekillerinin altındaki "ama yine de evlenmeden yapmasak iyi olur" çelişkileri!

sadece arkadaş oldukları erkeklere aşırı yakın davranıp herifleri resmen tahrik etmeleri, ondan sonra kalkıp "ay sen ne kadar fesatsın o benim arkadaşım bi kereeeaaa" diye trip yapmaları. yani olayın farkına varamamış olmaları, kadınlıklarının ve karşılarındakilerin erkekliğinin farkına varamamış olmaları, vücutlarından da doğadan da tamamen bihaber olmaları

veya bihabermiş gibi davranmaları.. insanları salak yerine koymaları..

kadınların cinsellikten bihaber kalmasına sebep olan ya da onları bihabermiş gibi davranmak durumunda bırakan, ayıptır günahtır diye cinselliklerini tüm doğallığıyla yaşamalarını engelleyen tüm kurum ve toplulukların başrollerinde yine kadınların olması!

gelinlerinin bekaret kanı bulaşmış çarşafını balkona asmaları!
ilk kez regl olan kızlarına tokat atmaları!

sonra da tüm bunlardan sadece erkekleri sorumlu tutup kadın hakları diye ağlamaları! jin jiyan azadi diye bağırmaları!

devamını okuyayım »
15.09.2010 02:07