• 2014 ü beklemeye gerek yok.(bkz: çağrı öztürk) tarafından önümüzdeki ay cihazlarında satışa sunacağını tahmin ettiğimiz işletim sistemi.
  • (bkz: android 5.0)
  • nexus 4'teki data sorunu, pil ve olabilecek* düzeyde kamera iyileştirmesini beklediğim güncelleme.
  • beklendiği üzere google i/o 2013'de tanıtılmamıştır. ama pek de önemi yok zira başta google play services olmak üzere google i/o 2013'de android işletim sistemi için birçok minör güncelleme tanıtıldı ve bell ki google bu hareketle android sürümleri ve cihaz çeşitliliği ile yaşanan fragmantasyonun bir nebze de olsa önüne geçebilmeyi umuyor.

i/o 2013 esnasında dolaşımda olan söylenti ise 4.3'ün 10 haziranda beyaz nexus 4 ile birlikte tanıtılacağı yönünde. bekleyip göreceğiz.

http://nexus4tr.blogspot.com/…oid-43-icin-yeni.html
  • kamera uygulamasının ara yüzü değişmiş android sürümü. şuradan izlenebilir.
  • yarınki google etkinliğinde ,yeni nexus 7 modeliyle birlikte tanıtılması beklenen android sürümü.
  • buraların entry dolacağını düşünüyorum, fakat android işletim sisteminden ve sürümlerin geç gelmesinden kullanıcılar hakikatten sıkıldılar.
    işin doğrusu android'in geç gelmesinden değil şirketlerin sürümleri geç yayınlamasından kaynaklı genel bi hoşnutsuzluk var.
    benim galaxy gio ise menopoza tur bindirmiş durumda..
  • rahmetli mark j nin gözünün arkada kalmasına neden olan teknoloji hariası..
  • nexus 7 im ile beklediğim hayli güzel özellikler içeren update.. bugün nexus cihazi olanlar update i alabilecekler
  • galaxy nexus üzerine sıfır kurulum ile geçtiğim sürüm. 4.1.2'den sonra 4.2 ve devamında gözlemlediğim yavaşlama 4.3 ile geçmiş ve kamera uygulaması rotasyon değişikliklerine daha çabuk adapte oluyor ancak bana 4.2.2 kadar stabil gelmedi. 24 saat gibi bir süredir kullanıyorum, bu sürede cihaz bir kere resetlendi, kullandığım sürede 'keep' isimli uygulamayı geri tuşu ile kapatamadığım da oldu. 4.2'de hiç böyle bir şey hatırlamıyorum. geçmeyenlerin çok da heveslenmesi gereken bir durum yok yani, 4.3.1 yakındır gibi görünüyor.
hesabın var mı? giriş yap