• geçen sene sınav haftasında olmuştu. bütün seriyi kitap başında izlemiştim. bu sene de yemek yerken aralardan sahne izleme isteği geldi. bu hafta hallettim aradan çıktı.
  • daha yeni bu isteye yenik düştüm.

ve hergün bir harry potter izleyerek seriyi bitirdim..
  • kesinlikle var boyle birsey.
  • hava kararmak üzeredir;perdeleri çekip, yorganın altına girip gülümseyerek izlersin. "bir bakın, uyanıp kalkınca çocuk olmalarım var benim." (edip cansever)
  • anidenden ziyade düzenli olarak haftada en az bir defa gelen histir. böyle durumlarda kişi, felsefe taşından başlayıp ölüm yadigarları pt. ıı'ye kadar saatlerce ara vermeden detokslanmak ister. seriyi bir kerede tamamlamak uzmanlık bir iştir, ancak 33. derece büyük üstad mertebesine erişmiş bir potterhead başarabilir bunu. öte yandan bu ritüelin gerçekleştiği anlarda mütemadiyen cep telefonu ve bilimum dış dünya ile iletişim kuracak cihaz, alet ve edavatlar daima ignore olmalıdır ve hatta mümkünse oda dışında, kişiden uzak bir ortama bırakılmalıdır.
  • kış ayları terapi serisi...

(bkz: gerçekten var böyle bir şey)
  • ben harry potterı almak için beyaz adamın kapısında açılmasını beklemiş insanım ama filmleri çıktığında izleyip bıraktım ,kitapları sadece bir tur okudum. hayatımın en stresli anlarında tekrarlamak üzere kapattım o defteri. son bir kaç aydır inanılmaz kafam bozuk ,işyeri taşıdım,seriyi tekrar izledim adeta beleşe terapi ve umarım kitapları tekrar okuyacak kadar stres olmam önümüzdeki on yıl boyunca. seni seviyorum harry
  • yılda bir iki kere gelir. bazı hafta sonları yapacak bir işim yoksa seriye baştan başlar aynı keyifle izlerim. seride en sevdiğim ateş kadehi
  • böyle bir isteğe ben de büründüm birkaç gün önce. şimdi zümrüdüanka yoldaşlığındayım. bu noktaya nasıl geldin, bir fikrin var mı dersen yok.
  • kış nostaljisi, yılbaşına doğru iyice artan istek.
hesabın var mı? giriş yap