• araba kullanma özürlüsü olarak burada araba kullanamıyorum. iki kere trafiğe çıktım ikisinde de küfürler ardı ardına korna eşliğinde peşimden savruldu. satıcam arabayı falan alışamıyorum trafiğe :(
    edit: özelden destek olan herkese teşekkür ederim sanırım deneyeceğim :). baktım olmuyo kendim gibi kıt zekalılarla takılacağım artık
  • metro istasyonlarındaki gelecek tren için kalan dakikayı gösteren tabelaları yalan dolan olan şehir. bir dakika der, beklersin beklersin gelmez. asap bozar. batıkent tarafına aralıksız seferler başlayalı iyice sapıttı, kalabalıklaştı.
  • sıcakları özleyen şehir.
  • sözlükte yeni trend trafiğine bok atmak olan şehir.

yav he he. kimse araba sürmeyi sürmeyi bilmiyor. en iyisini yozgatlılar, bayburtlular biliyor. tamam.
  • her ne kadsr sövüp saydamsa bazen vazgeçemediğim şehir. en sevdiğim özelliği de anıtkabir manzaralı evimin olması. daha başka ne isterim ki. yemişim boğazlı, kız kuleli manzaralı evleri....
  • 2016 yazında hayatımdaki en güzel günleri geçirdiğim,deli gibi özlenen şehir.
    gri sokaklarına dostluk,arkadaşlık ve sevgi çok yakışıyor.
  • doğduğum, büyüdüğüm ve sanırım öleceğim şehrim.

kızılay hala en çok sevdiğim yeridir. hayatımın çoğu burada geçti.
  • kavuşmaktır.
  • sakin, içine kapanık, resmi, soğuk karakterli şehir.
    kadın olsaydı, zuhal olcay’a benzerdi herhalde.
  • beni bu şehre çeken bir şeyler var, adını koyamıyorum. oraya gidersem bambaşka bir hayatım olacak, her şey gönlümce olacak, çok mutlu olacağım gibime geliyor. sanki benim için orada çok güzel bir hayat tasarlanmış, bana düşen sadece yaşamak... tanımadığım bir şehir,insanlar... buradakilerden çok daha samimi ilişkiler kuracağım gibi geliyor. orada aşık olup en derin duyguları yaşayacakmışım gibi... üniversite okumak için olmadı iş hayatımda bu şehire gidip bir süre burada yaşayacağım. bu hissiyatlarımım doğruluğunu veya yanlışlığını sınamak için.
hesabın var mı? giriş yap