• ankara simidi türkiye'nin en güzel simidi bana göre. izmir simidi vasat (aslen mardinli veya orta anadolulu olan izmirliler az sonra gelip simit degil gevrek derler).
  • istanbul simiti tabi ki.
  • ikisi de kötüdür. türkiye'deki en iyi simit orijinal izmit simididir.

edit: orjinal > orijinal. @bana guzel bi nick lazim uyarı için teşekkürler.
  • 4 yıl izmir’de yaşadım ama ankara’da anıtkabir’in karşısında bir seyyar simitçiden alıp da yediğim simidin tadını başka hiçbir simitte alamadım.
  • hadii ordan iç anadolu çomarıı , samsun simidini de denryin öyle yorum yapın izmir gevreği demeniz de daha doğru olurdu. hepsini denemeden yorum yapmayın döner olarak ankara hadi adres söyleyin söyleyemezsimiz yok ben size söyleyim kavakcık bayramoğlu maltepe ali usta yusufpaşa sadık usta beşiktaş daha bir çok yer söyleye bilirim ve karadeniz de bir çok adres var samsun trabzon buralarda da güzel isim yapmış yerler var ankara ? ankara da yaşıyorum yok .. .. şuraya gideyim diyecen dönerci yok
  • (bkz: gevrek)
  • ankara simidi, dünyanın en iyi simidi olabilir. izmir simidi ile karşılaştırmak hakaret gibi olur.
  • neyi tartışıyorsunuz gençler dedirten durumdur simit denilince akla ankara gelir ...
  • ankara simidi tabi ki.
  • karşısında izmir üretimi bir ürün olan her ürünü destekleyeceğim galiba. izmir ürünleri her konuda (bkz: overrated) kelime anlamıdır.
hesabın var mı? giriş yap