• videoyu izledim ama genci ve annesini cidden hiç yadırgamadım. hatta çok sempatik bile geldi.
    sanırım bizde milletçe bi sıkıntı var, aynı şeyi bizden biri yapsa cidden gavat gibi dururdu.
  • kadın 1946 doğumlu, 69 yaşında ve şu vücuda sahip. ağlayarak alkışlıyoruz.

öyle ya da böyle bir şekilde aşkı bulmasını dilediğim kadındır.
  • ulan adamlar ne güzel video hazırlamış. "kızımız* şunları şunları sever" temalı, gayet güzel bir çalışma. bi de dönüp türkiye'ye bakıyorum. kadının imam nikahlı kocası yayını basar, biri borçlarını ödetmek için koca arar, başkası çıkar kuşuma bak der, diğeri geceden kendini bala pekmeze yatırıyorum der, öbürü çiftleşme dansı yapar. milletçe karantinaya alınıp kısırlaştırılmamız lazım.

tez zamanla annesi için doğru düzgün birini bulmasını dilediğim genç.
  • elâlemin yaşlıları ne kadar sporla ic içe fitler,bi şekilde hayatın tadını cıkartıyolar ,eğleniyorlar ,geziyorlar bizimkiler ise anca oturdukları yerden onun bunun dedikodusunu yapıyolar yok kimin kaç evi varmış da cocuğu bilmem ne haltlar ediyormuş da,evlilik konusuna arkadaşlar yeterince değinir zaten su videoda o pek ilgimi cekmedi.
  • türkiye'de olsa başta gavat gibi harika ünvanlarla küfürü yiyecek genç.bi de türkiye'de olmadığı halde göreceksiniz ki az sonra oldukça çok sayıda kişi tarafından her türlü hakarete maruz kalacak.
    https://www.youtube.com/watch?v=lmbm20zn010
    gencin adı alex. videonun adı ise "looking for adam" adem'i arıyoruz. annesinin adı eva, yani "havva"

videoyu izledikten sonra yazmak isteyen olursa maili: icouldbeadam@gmail.com
  • annesi eğlenceli bir kişiliğe benziyor.

my name is earl'de de vardı bundan. annesinin mutlu olmasını istiyor sadece.
  • bizde olsa gavat* derler, dogrudur.

lakin ben de, ciddi ciddi huyunu suyunu sevdigim bekar / dul bir adam tanisam hic cekinmeden anneme tanistirirdim.
  • teyzeye gerçekten saygı duydum, o yaşta o kadar eğlenceli olabilecek hanım kızlarımız yeşillendirsinler, ne lazımsa yapalım.

konumuz tabi teyze değil, paylaşan genç. adamsın genç, annen mutlu olsun tabi, onun da hakkı.
hesabın var mı? giriş yap