• her zaman yaptığımdır.

ayrıca o farın 3 kere yanıp sönmesini de asla yarıda bırakmam. 3 dedi mi öyle dönerim arkama *
  • bunun bir üst seviyesi de park edilmiş arabayı başka bir yere park etmektir.

arabayı park edersiniz sikik bir yere. eve doğru yol alırsınız. bakarsınız ki muhteşem bir park yeri size bakıyordur, bomboş. zamanınız çok kısıtlıdır ve hemen karar vermeniz gerekir. sonuç olumlu ise içiniz huzur dolu bir şekilde eve yol alırsınız. sonra camdan aşağıya bakıp "hımına, nasıl kaptım yeri ama. şunlara bak tıkış tıkış park etmişler.." şeklinde mutlu ve huzurlu evinizde güzel bir gece geçirirsiniz.
  • ben kapalı otoparka bile park ettikten sonra dönüp bakıyorum. seviyorum keratayı. birde benim malım kıymetli arkadaş. anadan babadan kalan birşey yok. o benim dişimden tırnağımdan artırarak aldığım malım. bakarım tabi.
  • araba ne kadar benim olmasa da kitledikten sonra uzaktan izleyerek sigara yakmışlığım bile vardır, güçlü bir bağın işaretidir; her erkek yapmaz, her otomobile yapılmaz.

adabı vardır bakmanın, kredi borcu hala bitmediyse sol omuzun üstünden mahzun bir bakış atılır mesela. ya da dinamik bir cabrio/coupe ise beden 180 derece döndürülerek ve iki el şıklatılarak işaret parmakları otomobili gösterir vaziyette bakılır. mesela camekan dolu bir caddeden geçerken kafa sola çevrilerek bakılır. sevdiğin kıza bakar gibi bakacaksın, çünkü sen onu terketmediğin sürece o seni asla terketmeyecek. otomobilinizi sevin, ama çok da şeyapmayın.
  • bunun birde kötüsü var.

kitlersin uzaklaşırsın geldimi bir kuşku,acaba kitlendi mi ?

dönüp kapıyı kontrol etmeyle gelen bir rahatlama hissi.
  • alfa romeo 159 'u vardir.

(bkz: alfa romeo 159)
  • dönüp bakmak nedir ki :) ben kapalı otoparka abonelik parası vereciğime gittim köhne bir dükkan tuttum garaj niyetine. baktkm her gün gidip arabalara bakmak kesmiyor kamera bağladım. istesiğim zaman telefpndan girip bakıyorum ponçiklerime :)
  • dehb (bkz: adhd) mağdurlarının prensibidir.
    genellikle birden fazla kez dönüp bakılır, her bakıldığında unutulan bir şey daha fark edilir..
  • gece gündüz demeden yolculukta farları açan bir sürücü iseniz, döndüğünüzde arabayı akü şarj ederek ya da vurdurarak çalıştırmak istemiyorsanız, hayati derecede önemli bir harekettir.
  • (bkz: aşk)
hesabın var mı? giriş yap