• badilere entry turunda kendisi hakkında iki üç şey çiziktirmek isterim.

bu sıralar çok şaşırtıyor beni. böyle bir ayağa kalk sakarya halleri baş gösterdi bünyesinde. çok sevindirik oluyorum bu duruma ya, henüz çaktırmıyorum pek. bir de fotoğraf çektirirken sevimli öğeler kullanması ve fransız futbolu üzerine engin bilgisi (özellikle fransa 98 konusunda wikipedia ve en kralıyım yiyen halt yer yanında) beni benden alan taraflarından.

rotting christ sandım, ben bu konserdeydim dedim; dark tranquility çıktı göd oldum.
  • geçtiğimiz cuma günü okuldaydım; çayımı aldım, sigaramı yaktım, gözlerim ek binanın kapısına çevrilip durdu istemsiz. sanki ordan çıkıp gelip hadi yemek yemiyor muyuz gençler diyecekmişsin gibi. bir hışımla çıktım okuldan. bu kez de kurtuluş parkındaki halı sahaya yöneldi ayaklarım. gereksiz çalımlar atan birini aradım özleyen bakışlarla. bulamadım. kaçarcasına uzaklaştım ordan da. sokaktan geçerken bir koşu eve uğrayıp pes kolunu aldıktan sonra size gelme isteği kapladı içimi. heyhat; başım önde, omuzlarım çökük, sitemkar adımlarla yürümeye devam ettim çaresiz. bir eksiklik olduğu belliydi hüznün titreyen başkentinde. hava ağır ağır kararıyordu ancak leylak ve tomurcuk kokmuyordu artık gece!

şaka lan! hatuna bile söylemedim böyle şeyler sana mı yazacakmışım!
  • ptorloöltlolü'dür. sosis ve salam sevmez, sucuk sever. editlenecektir.
  • ah be adam.
    nasıl da çocuksun kucağımda.
    nasıl da ürkek,
    kırılgan, soyut.
    ne de çok öğreneceklerin,
    öğreneceklerimiz.
    çenem titrer görmezsin.
    ondan bu kendine kalmışlığın.

hem de tam zamaninda.

yine yıllar sonra benzer bir zaman aralığında kendimi burda bulmam tesadüf değil, ara sokak.

fark etmeden bu entry'nin 10. yılını kutlamaya gelmişim. burdan uçuruluşuna birkaç laf edecektim ama yine iğne deliğiyle bu zamanı tutturmuşluğumun keyfinden ağzımı açıp bir şey diyemiyorum. hep alttan alta çok özlüyorum seni, bir de seninle aynı şehirlerde denk gelebilmeyi.
  • iyi 1 insan.
  • azimli, kararlı ve üst düzey bir sekizinci nesil.

#15031789 bu entrysinde okullarda ders verilecek nitelikte gözlem yapmış takdirimi toplamıştır.

(bkz: yürrü)
  • ekşi sözlük on iki yaşında zirvesi girişinde, devasa kuyruğun içinde tam da önümüzde beklerken tanıştığımız, muhabbet ettiğimiz, kafa dengi bir muhabbeti olan, içeri girememekle sonuçlanan çabamızdan sonra, kendisi ve eski bir yazar olan +1'i ile, bana göre akşamın görece sıkıcı geçmemesini sağlayan arkadaş...
  • güzel insandır.
  • bana kedimi çaldılar şarkısını göstererek sonsuz nefretimi kazanmış yazar,
    sabahtan beri kedimi çaldılar kutuya koydular diye geziniyorum, duramıyorum, neden yaptın bunu!!
hesabın var mı? giriş yap