şükela:  tümü | bugün soru sor
  • öncelikle benim yakisiklilik iddiam yok. yabancilara ilgi mi dersiniz, kapali toplumdan cikis mi dersiniz, beyaz tenlilere merak mi dersiniz ( evet beyaz tenliyim ama yakisikli sayilmam konuyu bana getirmeyin) bilemem. ıddiam olsa turk kizlari bakiyor derdim pek baktiklarini soyleyemem. ama arap kadinlarini avm'de vs cok yerde keserken denk geliyorum. asagilamak amacim, irkcilik yapmak kesinlikle yapima ters. sizin de benzeri tespitiniz varsa yazin.dusuyor mu demeyin. diyorum ya sadece sosyolojik bir durumu dile getiriyorum.
  • bakar bakar kardeşim. hatta onlar baksın sadece yozlaşmamış, heyecanını yitirmemiş hatunlar çoğu.
  • baksınlar tabiki sorun değil de 72 millet var neden onlar dedim ben de sorun ben de mi diye merak ettim.
  • süt kardeşler filminde yasemin karakterinin şabana bakmasını aklıma getirmiştir. korkutucudur.
  • farklı bir coğrafya ve toplumun onun nazarında yarattığı gizemin ürünüdür. senin norveç'teki halin işte...
  • lübnanlı araplar haricinde, mümkünse hiçbirisi bana bakmasın bi' zahmet.
  • arapların amına koyayım.
  • yazilanlardan gordugumuz kadarıyla eksi sozluk kocaman bir whatsapp grubuna donusmus durumda.

tanim: yagmurda camdan bakan hanim kardeslerimizin memleket erkeklerine meyili.
  • evet bizim erkeklerin avrupadaki ya da rusyadaki kadinlara bakmasi gibi. o zaman erkeklerimizde de sorun yok.
  • arap bir kadın olsam benim de yapacağım eylem. bok rengi, skoçbrayt saçlı, leş kokulu araplardan sonra iyi geliyordur.