şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türk milli takımın yıldızı, kaptanı, göz bebeğimiz, bayrampaşa‘nın gururu arda kardeşimizin, dünyanın en büyük terör örgütlerinden hollanda devletine karşı verdiği mücadeledeki destek kampanyamız.

  --- spoiler ---

  büyük resime geçiş yapıyoruz

  --- spoiler ---

  bilindiği üzere türk futbolunun medar-ı iftiharı arda, galatasaray forması altında altyapıdan itibaren gösterdiği başarılı performansı ve spor ahlakıyla, dünyanın belki de en çalışkan futbolcularının durak noktası olan atletico madrid‘e transfer olmuş, başarılı geçen ve kupalarla taçlandırılan sezonları sonrası fahiş bedele dünyanın en büyük spor kulüplerinden fc barcelona‘ya transfer olmuştur.

  barcelona’da oynadığı dönemdeki istatistiki veriler incelendiğinde forma giydiği maçlarda takımına katkı yapmaktan geri kalmamış, lakin bir süre sonra 35 yıldır kulüp içerisinde gerek mental, gerekse taktiksel açıdan sinsi bir yapılanmaya giden futbol imamı johann cruyff‘ün ve onun cemaatindeki talebeleri leonel messi, sergio busquets, gerard pique gibi cruyfftöcülerin ahlak dışı ve hain saldırılarının odağına yerleşmiştir.

  zlatan ibrahimoviç, daniel alves ve hatta neymar gibi isimlerin dahi başını yiyen bu kara düzen, adam gibi adam delikanlı kardeşimize de verebileceği zararı vermekten geri kalmamıştır. tiki-taka isimli futbol katili kabız taktiksel anlayışı ve 4-3-3 false nine diye adlandırdıkları sevimsizlik abidesi stratejileri futbol dünyasına tıpkı bir kanser gibi yayan cruyff ve talebelerinin ne yapmak istedikleri apaçık ortadadır.

  cruyff isimli düşkün müptezel, dünyadaki uyuşturucu ve seks turizminin başkenti ahlaksız topraklardan tüm gezegene nefret ve kaos düzeni aşılamak üzere yetiştirilmiş bir ajan olarak görevini hakkıyla yerine getirirken, futbol ve mimarinin mihenk taşı şehirlerinden barcelona‘yı ve onun misafirperver halkını bile siyasi olarak kahpece emellerine alet etmekten geri durmamış, dahası içlerinde pep guardiola‘nın da bulunduğu lejyonerler ordusuyla dünyanın en çok ilgi çeken oyununu kirletmekten kaçınmamıştır.

  siyasi ve ekonomik fikirleriyle türk halkının sevgisine mazhar olan arda kardeşimiz, bu büyük oyuna gerçek bir islam neferi olarak çomak soktuğunda ise kadrodışı bırakılmaktan öte adeta saygınlığı üzerinden geri dönüşü olmayan muamelelere maruz bırakılmış ve bırakılmaya devam etmektedir.

  tüm bunların sebebinin hollanda’nın sinsice dünyayı ele geçirme planı olduğuysa gün gibi aşikardır.

  yanındayız 66 numara!
 • üstat sen pr'cı olsana.
  öyle bir güzelleme yapmışsın ki hiç hazzetmesem de dayanamıyorum verecem şimdi ardaya